Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Müşteri yorumları
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd
laboratuar ekipmanları Monitor Testing Office environment Çeşit ekipmanları veri toplamak Our factory üretin hattı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : NJBN STEROID
No. Çalışanları : 301~500
Yıllık satış : 20million-50million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%

Firmamız Nanjing Güney Demiryolu İstasyonu yakınında, ve bizim için çok uygundur. Aslında biz 15years aşkın süredir bu alanda meşgul var ve biz steroid, peptidler, HGH ve ilaç hammaddeleri ihraç konusunda zengin deneyime sahip.

Firmamız steroid tozlar, oral steroid, enjektabl steroid, polipeptidleri, ilaç hammadde ve ara ürün, kimyasal hammadde ve veteriner ilaç üretiminde meşgul. 15 yıl Geçmişte, dünyanın her yerinden kendi ekip ve sadakat müşterilerine oluşturmuşlardır. Küresel piyasalardan halk arasında bu kadar popüler oldu, özellikle steroid hormonlar.

Bu arada, bizim yeni ve düzenli müşteriler için gitmek için çalışıyoruz countinue ve onlara hizmet için elimizden geleni çalışacağız. Tabii ki, biz düşük fiyat ve en yüksek kalite ile müşterilerimize daha fazla ürün tedarik sopa olacak!

Initial E-Ticaret platformu lideri olarak, şimdi en büyük üreticileri ve steroid tedarikçileri Çin Merkez ham toz var. Felsefenin rehberlik ardından "İlk Müşteri, Kalite merkezli", dünya çapında pazarını genişletmek için çalışıyoruz.

Yeni Yüksek teknoloji Enterprise, Top Ten Yenilikçi Şirketler, Sigara kamu Bilim ve Teknoloji Şirket, AAA Düzeyi Kredi Kurumsal Sözleşmeler, İl Uygar Birimi: Firmamız başarıyla aşağıdaki fahri şampiyonluğu yaşadı. Biz de SGS Onayı, Kosher Uluslararası Yahudi Kartı, Reach Kayıt ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirme geçti. Biz güçlü bir Ar-Ge ekibi ve kendi pazarına adapte daha yeni steroid tozlar, anabolik steroidler, enjektabl steroid ve yarı mamul steroid ürünü üretmek için para büyük meblağlar yatırım ve yerli üniversiteler ile kuvvet katılacak.

Firmamız bugüne kadar ürün patentleri 20'den fazla çeşit var 2011 yılında "İl Gelişmiş ve uygar Enterprise" layık görüldü. Ayrıca, biz her yıl yatırım araştırma fonu beş milyondan fazla dolar. Şu anda, tüm personel sayısı işçileri hariç 380'den fazla kişidir.

Bizim araştırma ve anabolik steroid tozların bilgisi sayesinde, büyüyen bir dünya ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi performans ve daha yüksek kalitede steroidler, imalat ve güvenli vermekteyiz. Çin'de çok sayıda önde gelen kimya ve ilaç şirketleri ile katı işbirliği kurdunuz. İşimiz böylece spor alanında, klinikte, kurum, ilaç endüstrisi ve dahil olmak üzere birçok alanda yayılır. Biz dünya çapındaki müşterileri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyoruz. Sıcak senin muayene ve rehberlik edilir. Sizin istemi soruşturma son derece mutluluk duyacağız.

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. CPSS

Tel: 86-173-2709-3119

Faks: 86-25-5217-6286

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)