Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

En son ürün uyarıları göndermek beni
(SPAM - biz-değil satmak ya da e-posta adresinizi.)
 • Product Details

Ham Oral Anti-Östrojen Steroidler

Raw Oral Anti Estrogen Steroids

Büyük resim :  Ham Oral Anti-Östrojen Steroidler

Verified Supplier

ÇİN MALI

Verified Supplier

ÇİN MALI

Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 54965-24-1 Takma ad: Nolvadex
MF: C26H29NO. C6H8O7 MW: 563,64
Saflık: % 99 Görünüm: Beyaz kristal toz

Ham Oral Nolvadex Kesme Döngüsü Steroidler 54965-24-1 Tamoksifen Sitrat

Anahtar kelime: steroid toz, steroid ham toz, çiğ steroid tedarikçisi, steroid enjeksiyonu, steroid hormon, anabolik steroid hormon, testosteron enantat, trenbolone asetat, testosteron cypionate, ilaç hammaddesi, ilaç, kimya, boldenone undecylenate, Methenolone asetat, kilo kaybı, dianabol , winstrol, clomid, Nolvadex

--- Anti-Östrojen Steroidler Hızlı Detay ---

 • tamoksifen Sitrat
 • Alias: Tamoksifen; Nolvadex; STERANABOL; TURINABOL; kessar; noltam; tamofen
 • CAS numarası: 54965-24-1
 • EINECS: 259-415-2
 • Deney: 99%
 • MF: C26H29NO.C6H8O7
 • MW: 563,64
 • Görünüm: Beyaz kristal toz
 • Depolama: Gölgeleme, sınırlı koruma
 • Kullanım: anti-estrojen, protein kinase C inhibitörü, faydalı kalp damar etkileri, kemik kanseri tedavisi, bağlı DNA adükt oluşumu
 • Güçlü bir anti-kanser ve PKC inhibitör faaliyetler içeren bir anti-östrojen

--- Anti-Östrojen Steroidler Tanım ---

 • Tamoksifen Sitrat hemen AstraZenaca şekilde bilinmektedir ICI tarafından 1961 yılında oluşturulan bir selektif östrojen reseptör modülatörü (SERM) 'dir. Piyasada tamoksifen sitrat jenerik formları da dahil olmak üzere pek çok markalar, ama Nolvadex çok iyi bilinmektedir. Genellikle, bir anti-östrojen olarak adlandırılır, Tamoksifen Sitrat, aslında bir antagonist ve agonist hem de. Bu durum, diğer alanlarda östrojen olarak hareket ederken, vücudun belirli alanlarda, bir anti-östrojen olarak hareket anlamına gelir.

 • Tamoksifen Sitrat yıllardır tıbben kullanılır olmuştur ve özellikle hormona duyarlı meme kanseri, meme kanseri tedavisinde oldukça başarılı olmuştur. Aynı zamanda, pek çok, anabolik steroid kullanıcı tarafından kullanılan bir ilaçtır, ancak bir steroid değildir. Bu, belirli steroid getirdiği östrojenik ilgili yan etkileri ile yardımcı olmak için steroid kullanıcıların bazen steroid kullanımı sırasında kullanacağı bir ilaçtır. Ancak, en yaygın Mesaj Döngüsü Tedavi (PCT) sırasında kullanılır. PCT anabolik steroid kullanımı sırasında bastırılmış doğal testosteron üretimi ile yardımcı olmak için uygulanan steroid kullanımını takiben 3-6 hafta dönemdir.

--- Cook Tarifler ---

 • 20 mg / ml @ 50 mi
 1. Tamoksifen sitrat dahil 1 gram
 2. Sıvıların hacmi tutmak için uygun 1 bardak
 3. Gliserin 19.6 ml
 4. 190 Proof Tahıl Alkol 29.4 ml

 • 20 mg / ml @ 50 mi
 1. Tamoksifen sitrat dahil 1 gram
 2. Sıvıların hacmi tutmak için uygun 1 bardak
 3. PEG 600, 9.8 mi
 4. 190 Proof Tahıl Alkol 39.2 ml

--- (Steroid Hakkında) Önyargılar ve yanlış ---

Steroidler insanların düşündüğünden kadar kötü değil. ne yazık ki sadece puan için orantısız şeyi darbeler ya da daha fazla kopya satmayı (steroidler hakkında hiçbir şey bilmiyorlar ve birçok Dr adlı) her şey medya gibi.

sadece (bir şaka bu gün) FDA onayı kullanımı ve kötüye arasında bir BÜYÜK fark var olan birçok reçete ilaçlarını gibi.

TÜM ilaçların yan etkisi çeşit var. muhtemelen nöbet ve ölüme neden olduğu bir yan etki olarak zararlı olarak zararsız ve fazla su tutma olabilir.

steroid doz aşımı için fizyolojik olarak imkansızdır, çünkü bu açıdan steroidler uyuşturucu bir sürü çok daha güvenlidir. saatler, günler, hatta aylar hemen ölüme sebep olabilir hiçbir öldürücü doz yoktur. Aynı aşan alındığında dakika andor saat içinde belli ölüme neden olabilir yüzlerce vardır, diğer birçok reçeteli ilaçlar için söylenemez.

Çoğunlukla en enjekte steroid sözlülerde daha güvenlidir. (karaciğere toksik) hepatotoksisite bazı oral steroidler, bu 17-aa steroid veya C-17 olarak bilinen vardır. Tablet daha sonra kan akışına ulaşmasını engelleyen yok etmeye çalışır karaciğere Mide bağırsak sisteminden (GİT) geçirilir. Bilim adamları, steroid molekülünün 17 pozisyonunda bir karbon atomu koyarak bu çözüldü. Bu karaciğer metabolizmasının ilk geçişte boyunca bunu yapmak için steroid sağlar. Bu, bir kas hücresi üzerinde özel reseptör sitesine takılabilen kana karaciğer geçmesine izin veren, steroid molekülün biolojik artırır.

bazlı enjektabl steroidler, yağ bazlı ve su 2 türü vardır. yağ bazlı çoğu kısmı steroidler için su bazlı steroidlere daha uzun bir yarı ömre sahiptir. sadece su bazlı bir steroit gün enjekte edilmiş veya her gün gerekir ise, haftada bir veya iki kez enjekte edilmesi gerekebilir.

Ben anabolik ve androjenik steroid farmakokinetiği hakkında öğrenme binlerce saat geçirdim. Ben profesyonel vücut geliştiriciler etrafında hayatım olmuştur. babam ve amcam hem profesyonel futbol oynadı. Özellikle televizyonda medya şimdiye kadar saçma gerçek değil, benim araştırma yapmış ve bu maddelerin ve medya tarafından sağlanan bilgilerin ilgili gerçeği biliyorum.

Ben bedenimi koymak her vitamin ve besin takviyesi konusunda kendi araştırma yapmak. Ben sadece kitlelerin aynı şeyi diliyorum.

Aşağıdaki araştırma, iyi şanslar yolunda bir işaret için bazı bağlantılar!

Steroidler güvenle kullanabilirsiniz olabilir, eğitim bir zorunluluktur. Steroidler sağlıklı bir kullanım için döngüsü olması gerekir. Döngü gerekirse bu, bir anti östrojen kullanımı ve döngüsü ile yapılır ne zaman kazanç% 90 tutmak ve doğal testosteron geri yüklemek için bir PCT yapmak. 4 hafta boyunca örneğin 10 hafta boyunca döngüsü o ve PCT. Çoğunlukla enjektabl kullanarak daha iyidir. Orada Oral kullanarak yanlış bir şey, ama bu kolay bir yolu gibi görünebilir bile, sadece arada bir kullanılması gerektiğini ve kullanıldığı zaman bir enjektabl döngüsünün "tekme başlangıç" dir.

Oral tabletler veya tarif "sıvı" formu ile gitmeye karar verirseniz, size kesinlikle döngüsü sırasında karaciğer desteğini kullanmanız gerekir.

--- --- Adımlar Kullanma

--- Neden biz ---

Kalite güvencesi Deneyim, ileri teknoloji ve sürekli araştırma bizim yıllık, kalite tamamen müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için, birçok müşteri ürünlerimizi kullanan, biz ürün çok iyi olduğuna inanıyoruz. Bir toz ya da sıvı olsun, evet, hepimizin bildiği, bizim sıvı daha iyi.
güvenli ulaşım Ulaşım Bizim modu son gümrük durum, sürekli güncellenen göre, bizim ambalaj iken, farklı ulaşım her ülkenin durumuna göre alınır, bizim ambalaj geliştirilmiş, biz size ürün 3-5 içinde onu almak garanti.
ürün çeşitliliği Ürünlerimiz toz ve sıvı, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyi, ama birçok kişi çok şanslı bu yüzden, bizim toz almak, sıvı kullanmayın, size sıvı varsa yapma yöntemini söyleyebilir Eğer bir sıvı almak, biz nasıl filtrelemek için size söyleyecektir. Biz kesinlikle çok güvenli bir şekilde ürünlerimizi kullanabilirsiniz garanti.

--- Sıcak satış ürünleri ---

TESTOSTERON SERİSİ
Testosteron enantat CAS: 315-37-7
testosteron CAS: 58-22-0
testosteron asetat CAS: 1045-69-8
Testosteron propiyonat CAS: 57-85-2
testosteron cypionate CAS: 58-20-8
testosteron phenylpropionate CAS: 1255-49-8
testosteron izokaproat CAS: 15262-86-9
testosteron dekanoat CAS: 5721-91-5

Nandrolone SERİSİ
Nandrolone CAS: 434-22-0
Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3
Nandrolone Phenypropionate (Durabolin) CAS: 62-90-8

trenbolone SERİSİ
Trenbolone asetat (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
Trenbolone Enanthate (parabolan) CAS: 10161-33-8
Metribolone (metiltrienolondan) CAS: 965-93-5
Trenbolone Hexahydrobenzyl Karbonat CAS: 23454-33-3
tibolon CAS: 5630-53-5

Merhaba sevgili arkadaşım

online alışveriş hoş geldiniz

Eğer rekabetçi fiyat ve güvenli teslimat ile yüksek saflıkta steroidler toz almak istiyorsanız

Tebrikler doğru yer almak çünkü!

pls ne gerçek ihtiyaç bulmak için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin

biz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Herhangi bir sorun, sadece bana ulaşın, ben ~ gloria duyuyorum

İletişim bilgileri :

Skype: gearmanager1

Nedir App: +8617327096639

E-posta: gloria@chembj.com

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)