Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Ürünlerandrojenik anabolik steroidler

Saf Sağlık Androgenetik Anabolik Steroidler Nandrolone Beslenme 434-22-0

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Saf Sağlık Androgenetik Anabolik Steroidler Nandrolone Beslenme 434-22-0

Çin Saf Sağlık Androgenetik Anabolik Steroidler Nandrolone Beslenme 434-22-0 Tedarikçi

Büyük resim :  Saf Sağlık Androgenetik Anabolik Steroidler Nandrolone Beslenme 434-22-0

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: SGS , ISO9001 , KOSHER
Model numarası: 434-22-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10g / 100g / 1000g / folyo çanta
Teslim süresi: Ödeme recipt üzerine 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000KG
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 434-22-0 Görünüm: 434-22-0
MF: C18H26O2 MW: 274,4
EINECS: 207-101-0 Ürün kategorileri: ham steroid tozlar
Kullanım: Anabolik steroid Pazar: Küresel

Saf Sağlık Androgenetik Anabolik Steroidler Nandrolone Beslenme 434-22-0

--- Androgenetik Anabolik Steroidler Temel Bilgi ---

 • Nandrolone
 • Kelimeler: NADROLONE; NANDROLON; Nandrolone; NORANDROSTENOLONE; Nortestosterondan, 19-; (17beta) -estr-4-en-3-on; 17-beta-hydroestr-4-en-3-on; 17beta-hidroksi-19-nor-4-androsten-3-on
 • CAS: 434-22-0
 • MF: C18H26O2
 • MW: 274,4
 • Erime noktası: 120-125 °
 • C EINECS: 207-101-0
 • Appearacne: katı kristalin
 • Depolama sıcaklığı: Kontrollü Madde, -20 ° C Dondurucu
 • Ürün Kategorileri: Ham Steroid Tozlar; Çeşitli Biyokimyasallar; steroidler; Biyokimya; Hydroxyketosteroids; Ara ürünler ve Kimyasallar; ilaç; Steroid ve Hormon; API; nandrolone serisi
 • Kullanımı: Bir anabolik steroid. Kontrollü madde (anabolik steroid); Bir spor beslenme olarak.
 • Ürün Kategorileri: Androgenetik Anabolik Steroidler; ilaç; Biyokimya; Hidroksi ketosteroid; steroidler; Steroid ve Hormon; Steroid ve Hormon bitirdi; API; Anadrol

--- Androgenetik Anabolik Steroidler Tanım ---

 • Nandrolone şimdiye kadar oluşturulmuş olan en popüler anabolik steroidler biridir ve kurulduğu günden bu yana her türlü performans arttırıcı sporcular arasında bir elyaf olmuştur. Ayrıca, tıp çevrelerinde belirgin kalmıştır ve son derece çok terapötik alanda değerli birkaç anabolik steroidler biridir.

 • Nandrolone ilk kez 1960 yılında geliştirilen ve ticari adı Durabolin altında Nandrolone phenylpropionate şeklinde Organon tarafından 1962 yılında dünya çapında kullanıma sunuldu. Ancak, Nandrolone uyuşturucu beklemeye kazanacağını ticari adı Deca Durabolin olacaktır. O zamandan beri Nandrolone sayısız versiyonları raflarda, ancak Deca Durabolin en çok bilinen kalmıştır; Onlar olmasa bile tüm Nandrolone sürümleri Deca olarak anılacaktır için Aslında, bu nadir değildir.

 • Deca 200 nandrolone hormonu bir ester bağlı olabilir, ancak en yaygın olarak Decanoate ve Phenylpropionate ester bağlı bulunmaktadır, ve bazı durumlarda cypionate ester. Nandrolone iyi Steroid kullanıcıları için en iyi off-season hacim artırıcı ajanların biri olduğu için bilinir. Aynı zamanda onun iyileştirici ve kurtarma yararları için sporcular arasında bir favori. Çünkü onun muazzam tedavi yararları Nandrolone tıp birçok alanda kullanılmaktadır. Ancak, anabolik steroid tartışmalara kullanımı ABD'de biraz azaldı ama yine de dünyanın geri kalanında yüksek olmaya devam etmektedir.

--- Nandrolone Etkileri ---

1)

Basitçe fonksiyonları ve nandrolon özelliklerini anlayarak bu 19-nor bileşiğin olumlu etkileri, özellikle pozitif tıbbi yararlarını görmek kolaydır. Aynı zamanda en yanlış anlaşılan biri uzun soluklu favori olmasına rağmen performans arttırıcı birey, vücut geliştirmeci veya sporcunun için. Ortak bir fikir Nandrolone büyük bir hacim artırıcı steroid olduğunu ve gerçeği fantastik bir hacim artırıcı steroid olmasıdır. Biter ve gerçek şu ki gerek yok ve çoğu zaman olmamalıdır yok olduğu ancak birçok steroid kullanıcılar için bu. Herhangi bir steroid kullanıcı anlamak gerekir anahtar nokta steroid kalitesi sadece bunu elde yardımcı olabilir ne kadar kitle dayalı değil olmasıdır. Orada bir steroid getirebilir sayısız olumlu etkileri vardır ve kitle tanıtım ise hiç sizin için ateş tek kendini çok iyi shortchange olabilir.

2)

Sezon dışı sporcusu için Nandrolone genellikle bir elyaf ve o yapabilir en iyi seçenek biridir. Kitle artışlar bir hızla meydana gelmeyecektir ve kısa bir ester sürümünü kullanıyor olsa bile bu doğru kalacaktır. Sen oxymetholone ile olabilir gibi 4 hafta kütlesinin 20-30lbs kazanmak için gitmiyoruz, ama zamanla kaliteli kütle ve biraz kazanacaktır, genellikle hızlı etkili kitle inşaatçılar görmedim özensiz kitle. Bu steroid de güçlü bir mukavemet organizatörü olduğu için bilinmemektedir, ancak gücü de, bir dereceye kadar artmalıdır. Sezon dışı sporcusu için o da sağlanır kurtarma ve terapötik yararları keyfine varacaksınız. Ağır ağırlıklar kullanıldığında sezon dışı eğitim normalde zaman olduğu gibi bu önemlidir. Kullanıcı ayrıca o Nandrolone steroid metabolizması üzerinde yaratacağı olumlu etkisiyle kullanmak istiyorsunuz olmadan daha az vücut yağı ile daha fazla boyut kazanmak mümkün olması gerektiğini bulacaksınız.

3)

Biz o zaman toplu isteyen ya da kesilmiş ancak ihtiyaçları yine performansı gelişmiş değil, sporcu ile kendimizi bulmak. Mutlak en iyi seçim bu sonu karşılamak için bir steroid geldiğinde eğer Nandrolone en iyi seçeneklerden biridir. Nandrolone Çok düşük dozlarda ihtiyaç duydukları yardım ve kurtarma sağlayacak, ve biraz daha yüksek doz kas dayanıklılık seviyelerinin yükselmesi ile birlikte bu sağlayacaktır. Bu kabartma ile ilgilidir kadar önemli, özellikle, bu sahte kabartma veya maskeleme etkisi değil - biz ağrı kesici ama gerçek rahatlama bahsetmiyoruz.

4)

Birçok steroid kullanıcı uzakta Nandrolone utangaç Biz o zaman, kesme aşaması ile zaman kalacaksın, ama yıllardır birçok rekabetçi vücut geliştiriciler özellikle elit bir kesim planına bu steroid önemini ve yararlarını tanıdı. Düşük dozlarda terapötik yararları için kullanılacak için nadir değildir. Vücut zarar ve kesme aşamasında ağrısı o olacak gibi ve Nandrolone büyük bir çözümdür olacak hiçbir zaman yoktur. Ama diğerleri doğrudan steroid koruyucusu, aksi takdirde gerekli kalori kısıtlamaları nedeniyle kaybedilecek yağsız doku korumaya yardımcı olmak için bir şey olarak kullanacaktır. O terapötik yararı için sonuna kadar küçük bir miktar tüm yol bırakabilir rağmen, bir vücut sertleşmesine daha uygundur steroidler için o ikinci yarısında açılan sonra onun yarışma hazırlık ilk yarısında Nandrolone kullanmak ve görmek için nadir değildir .

--- Nandrolone nasıl kullanılır ---

 • Nandrolone genellikle doktor muayenehanesi, hastane veya klinikte bir enjeksiyon olarak uygulanır. Evde Nandrolone kullanıyorsanız, dikkatli sağlık kuruluşu tarafından size öğretilen enjeksiyon prosedürlerini izleyin.

 • Nandrolone parçacıklar içeren veya şişe çatlak veya herhangi bir şekilde zarar görmüşse renksiz ya da varsa, bunu kullanmıyorum.

 • Bu ürünü tutmak yanı sıra, şırıngalar ve iğneler, çocukların ulaşamayacağı ve uzak evcil hayvanlardan. Iğneler, şırıngalar, ya da diğer malzemeleri kullanmayın. Kullandıktan sonra imha ediniz. Uygun şekilde bertaraf edilmesi için yerel düzenlemelere açıklamak için doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

 • Eğer nandrolon bir dozu atlarsanız, kısa sürede kullanabilirsiniz. Eğer bir sonraki doz için neredeyse zaman ise, cevapsız doz atlamak ve düzenli dozaj programına geri dönün. Aynı anda 2 doz kullanmayınız.

Sağlık kurulusu Nandrolone nasıl kullanılacağı hakkında olabilecek herhangi bir soru sormak.

--- Nandrolone kullanmayın eğer ---

 • Eğer nandrolone herhangi maddeye alerjisi olan

 • Eğer hamile kalmayı hamile ya da planlama vardır

 • Eğer prostat kanseri veya meme kanseri, yüksek kalsiyum düzeyleri ile meme kanseri, ya da şiddetli böbrek hasarına sahip

--- Ödeme ve Teslimat ---

Ödeme şekli Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin
Minimum sipariş Her toz ambalaj az 10-100 grams.our 10g veya 100g, ancak bazı expensivepowder birkaç gram satın alınabilir. Yağ steroidler gelince, bizim Adedi 50ml olduğunu.
profesyonel Teslimat kurye (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT) kullanmayı tercih ederek, toplu sipariş benegotiable edebilirsiniz.
Tevzi süresi tozlar gelince, ödeme makbuzu kez 24 saat içinde. ödeme aldıktan sonra 48 saat içinde yağ sıvı, olarak gösterilmiştir.
Takip numarası tozları için 48 saat içinde size sunulabilir. Yağ sıvı 72 saat içinde size sağlanabilir
Teslimat süresi

4 ~ 6 iş günü kurye ile tozları için ödemenin alınmasından sonra, kargo ile petrol sıvısının ödemenin alınmasından sonra 5 ~ 7 iş günü.

ihtiyatlı Paketleme

Güvenli ve profesyonel gizli paket garanti edilebilir. Biz de tamamen yeniden göndermek bazı alanlarda politika. senin parsel gümrük geçemeyen Çoğu ülke için olduğu gibi, biz parsel yollayacağız.

yeterli Stok tozların çoğu ayda steroid toz 1000 kilogram üzerinde stock.We ihracat bulunmaktadır.
Yüksek Teslim Oranı Bizim mal paketleme herhangi bir hormon bilgi içermez ve Çin'in farklı bölgelerinden dışarı gönderilebilir. Şu anda, mal gümrük oranı Birleşmiş devletlere göndermek ve Avrupa, Kanada, oldukça yüksek toka yakın oran alanının Brezilya gelince,% 99, biz de gümrük geçmek için yeni bir yol var.

--- Sıcak Testosteron Serisi Ürün Listesi ---

 • Testosteron (CAS: 58-22-0)
 • Testosteron enantat (CAS: 315-37-7)
 • Testosteron asetat (CAS: 1045-69-8)
 • Testosteron propiyonat (CAS: 57-85-2)
 • Testosteron cypionate (CAS: 58-20-8)
 • Testosteron fenilpropionat (CAS: 1255-49-8)
 • Testosteron izokaproat (CAS: 15262-86-9)
 • Testosteron dekanoat (CAS: 5721-91-5)
 • Testosteron Sustanon 250
 • Testosteron undekanoat (CAS: 5949-44-0)
 • Metiltestosteron (17-alfa-metil-testosteron) (CAS: 65-04-3)
 • Metiltestosteron (17-metil-) (CAS: 58-18-4)
 • Metiltestosteron (CAS: 1039-17-4)
 • Turinabol (4-Chlorotestosterone asetat, Clostebol asetat) (CAS: 855-19-6)
 • Ağız turinabol (4-Chlorodehydromethyltestosterone) (CAS: 2446-23-3)
 • Mestanolone (CAS: 521-11-9)
 • Stanolone (androstanolone) (CAS: 521-18-6)
 • Mesterolone (Proviron) (CAS: 1424-00-6)
 • Floksimesteron (Halotestin) (CAS: 76-43-7)

İletişim bilgileri :

Skype: gearmanager1

Nedir App: +8617327096639

E-posta: gloria@chembj.com

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)