Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate

Çin CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate Tedarikçi
CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate Tedarikçi CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate Tedarikçi CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate Tedarikçi CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 315-37-7 Anabolik Kabarık Döngüsü Steroidler Primoteston Testosteron Enanthate

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NJBNsteroid
Sertifika: SGS , ISO9001 , KOSHER
Model numarası: 315-37-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: torba folyo veya gerektiği gibi 5g / 10g / 100g / 1000g
Teslim süresi: bir iş günü içinde ödeme onayladıktan sonra
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, T / T, Bitcoin
Yetenek temini: 1000kg Hakkında / aylık
Detaylı ürün tanımı
steroid Sınıf: steroid Sınıf Takma ad: Primoteston, Depo
Moleküler formülü: C26H40O3 Moleküler ağırlık: 400.59
Saflık: %99,0 CAS No: 315-37-7
Marka: NJBN STEROID Erime noktası: 34.5-36.2° C

CAS 315-37-7 Anabolik Dökme Çevrimi Steroidleri Primoteston Testosteron Enantat

Testosteron Enanthate Description

 1. Testosteron tüm kitlesel yapıcıların kralıdır ve bu amaç için de oldukça uygun maliyetlidir. Tek başına ya da büyük bir hacim oluşturma döngüsü oluşturmak için istiflenir. DHT'ye dönüşümü nedeniyle potansiyel olarak yüksek bir yan etki riski vardır. östrojen, reasongynecomastia oluşturmak için.Bu özellikleri aynı zamanda böyle mükemmel kitlesel yapı eğilimlerine sahip olmasına neden olur. Su tutma gibi diğer bazı yan etkilere, yağsız kitle kazançları için tek başına kullanılan en iyi olmayabilir, ancak bulking ek olarak gelir kas ve yağ ve su ağırlığında bazı kazançlar kadar.Bu, tipik ve gelişmiş vücut geliştirmeci bulking alayının doğal bir parçasıdır.
 2. Testosteron enantat uzun ömürlü bir tek ester steroiddir.Bu uzunlukta 7 karbon olduğunu.Bu ne anlama geliyorsa, steroid ağırlığının daha fazla ester ağırlığına göre testosteron olduğunu.Bir esterlenmiş bir steroidin bir miktar alarak, toplam ağırlık hem ester ağırlığı hem de steroidin bir kombinasyonudur. Sözü edilen, daha uzun esterlerin, daha fazla ester ağırlığına (8 karbon uzunluğuna bağlı olarak) ve daha az genel steroid ağırlığına sahip olduğu söylenir. Bu nedenle encyte, cypionate üzerinde tercih edilir. daha fazla steroid ağırlığı.
 3. 500 mg enantat 500 mg sipiyonattan daha fazla serbest testosterona sahiptir ve 500 mg sustanon daha fazladır.Ancak, sustanonun düzensiz salımı ve propionateand fenilpropionat esterlerinin tüm avantajlarından faydalanmak için daha sık enjekte edilmesi gereği ve dolayısıyla Steroidin kendisini tam olarak serbest bırakın, enanthate veya cypionate ilk kez kullanıcı için daha iyi seçenekler olacak, muhtemelen enjeksiyon sıklığını en aza indirirken steroidin kararlı kan seviyelerini korumak isteyecektir.
 4. Uzun etkili testosteron esteri, şişirme gereksinimleriniz için çok yararlı olacaktır ve enantat, diğer steroidlerin bazılarında bulunanlardan daha basit bir üründür. Komplikasyonları olmadan, ancak bu iyi bir seçimdir. Geliştirilmiş vücut geliştirme için yeni olanlar için. Ürünün kontrol edilmesi yan etkilerin ortaya çıkması durumunda bir seçenek değildir, çünkü bu steroidin uzun süreli etkilerinden dolayı uzun süreler boyunca bu yan etkilere yol açmaya devam edecektir (3-4 hafta) .Nolvadex, proviron, clomidandHCGmay gibi yardımcı ilaçlar, doğal testosteron üretiminin geri kazanılmasına yardımcı olmak için hem döngü hem de post döngüsü sırasında yardımcı olur.Testosteron enantat, sustanon'dan biraz daha fazla aromatize eder, ancak her iki ilacı kullanırken nolvadex gibi anti-östrojenlere aşina olmalıdır. ya da clomid ve gyno belirtileri ortaya çıktığında bunlardan birini kullanın.
 5. Prostat problemleri olanlar veya gyno'ya duyarlı olanlar (örneğin, ergenlik döneminde gyno vakası geliştirenler) ve dişi örüntülü yağ birikimine duyarlı olanlar, anti-östrojenlerin, gyno ile ilgili yan etkiler ortaya çıkar.Gerçek bir kural olarak, nolvadex'i her zaman elinizde tutmak isteyeceksiniz, fakat bu yan etkilerin riskleri normalden daha yüksekse (daha da önemlisi kullanıcı ve onun ya da onun genetik yatkınlığı).
 6. Diğer testosteronlar gibi, enantat HPTA fonksiyonunu bastırdı. Clomid veya nolvadex, normal testosteron fonksiyonunu makul bir süre içinde uyarmak için post döngüsüne sahip olmak için önemlidir. Ayrıca, HCG'yi döngü sırasında kullanmak isteyebilirsiniz, ancak bu kişisel tercih meselesidir, birçok kişi postürü düzeltebileceğini ve HCG'nin faydasını hissetmediğini hisseder. Döngü ve testosteron üretimi sırasında bastırılan doğal fonksiyonların normalleştirilmesi genellikle HCG kullanımı olmadan ortaya çıkar, ancak daha yavaş bir hızda kullanıldıklarından daha fazla. Hayatta herhangi bir şey gibi, tam iyileşme garantisi yoktur, ancak olmasaydı nadir bir durum olurdu.

Testosteron Enantat için Endikasyonları ve Kullanımı

Erkekler

 • Testosteron Enantat Enjeksiyonu, USP endojen testosteron eksikliği veya eksikliği ile ilişkili durumlarda replasman tedavisi için endikedir.
 • Primer hipogonadizm (konjenital veya edinsel) - Kriptorşidizm, bilateral torsiyon, orşit, kaybolmuş testis sendromu veya orşiektomiye bağlı testis yetmezliği.
 • Hipogonadotropik hipogonadizm (konjenital veya edinsel) - Gonadotropin veya lüteinizan hormon salgılayan hormon (LHRH) eksikliği veya tümörler, travma veya radyasyondan hipofiz-hipotalamik yaralanma. (Ancak uygun adrenal kortikal ve tiroid hormon replasman tedavisi hala gereklidir ve aslında birincil öneme sahiptir.)
 • Yukarıdaki durumlar ergenlikten önce ortaya çıkarsa, ikincil cinsel özelliklerin gelişimi için ergenlik yıllarında androjen replasman tedavisi gerekecektir. Ergenlikten sonra testosteron eksikliği gelişen bu ve diğer erkeklerde cinsel özellikleri korumak için uzun süreli androjen tedavisi gerekecektir.
 • Testosteron Enantat Enjeksiyonu'nun güvenliği ve etkinliği, “yaşla ilişkili hipogonadizm” (erkeklerde “geç başlangıçlı hipogonadizm” olarak da anılır) ile erkeklerde USP oluşturulmamıştır.
 • Gecikmiş ergenlik - Testosteron Enantat Enjeksiyonu, USP, ergenlik dönemini, belirgin olarak gecikmiş puberte ile dikkatle seçilmiş erkeklerde uyarmak için kullanılabilir. Bu hastalar genellikle patolojik bir bozukluğa sekonder olmayan ailesel gecikmiş puberte paternine sahiptir; Ergenliğin nispeten geç bir tarihte kendiliğinden ortaya çıkması beklenir. Psikolojik desteğe cevap vermezlerse, bu hastalarda konservatif dozlarla kısa süreli tedavi gerekebilir. Kemik olgunlaşması üzerindeki potansiyel olumsuz etki, androjen uygulaması öncesinde hasta ve ebeveynler ile tartışılmalıdır. Epifiz merkezlerinde tedavinin etkisini değerlendirmek için her altı ayda bir kemik yaşını belirlemek için el ve el bileğinin bir röntgeni alınmalıdır.

Dişiler

 • Metastatik meme kanseri - Testosteron Enantat Enjeksiyonu, USP ikincil olarak postmenopozal olan bir ila beş yıl arasında inoperabl metastatik (iskelet) meme kanseri ilerleyen kadınlarda kullanılabilir. Bu kadınlarda tedavinin birincil hedefleri, yumurtalıkların ablasyonunu içerir. Östrojen aktivitesine karşı koymak için diğer yöntemler adrenalektomi, hipofizektomi ve / veya antiestrojen terapisidir. Bu tedavi aynı zamanda, ooferektomiden fayda gören ve hormona cevap veren bir tümör olduğu düşünülen meme kanseri olan premenopozal kadınlarda da kullanılmıştır. Androjen tedavisi ile ilgili yargı, bu alanda uzman bir onkolog tarafından yapılmalıdır.

Testosteron Enantat Enjeksiyon Bilgileri

Haftada 250-1000 mg haftalık toplamlar sıkça kullanılır ve bazen daha ileri düzeydeki sporcular için daha fazladır. Enantatın nispeten uzun yarı ömrü nedeniyle (4-5 gün), enjeksiyonlar genellikle haftada iki kez uygulanır. Bu stabil kan düzeylerinin korunmasına izin verecektir. Steroid düzeyi azaldığında, her şeyi oldukça düz tutarak yeni bir enjeksiyon yapılır. Bu, aynı etki için daha sık enjeksiyon gerektiren sustanon'dan farklıdır. İlk döngü için, testosteron enantatın 500 mg'ı, haftada iki kez (örneğin pazartesi ve perşembe) çekilir, 10 hafta boyunca standart post-döngüsü terapisi ile birlikte iyi kazançlar için çok yeterli olacaktır.

Testosteron Enantat Analizi Sertifikası

Ürün adı

Testosteron Enantat

CAS Numarası. 315-37-7

Moleküler formül

C26H40O3

Moleküler ağırlık

400,59

EINECS

206-253-5

Görünüm

Beyaz kristal toz

tahlil

% 98.3

Erime noktası

34,5-36,2 ° C

Spesifik optik rotasyon

+ 80.6 °

Ilgili maddeler

% 0.5

Kurutma kaybı

% 0.3

Serbest heptanoik asit

% 0.12

kullanım

Testosteron Enanthate (Primoteston), piyasadaki en popüler kullanılmış testosteron ürünlerinden biridir. Kas inşa etmek, yağ yakmak ve güç kazanmak için çok etkilidir. Ayrıca ucuz ve kolay elde edilir. Testosteron, kasların daha az nitrojen tutmasını sağlar, bu da kasın proteinleri daha iyi sentezlemesini sağlar, daha büyük kaslar üretir.

paket

1kg / alüminyum folyo çanta veya gerektiği gibi

sınıf Ham Steroid Tozları
Marka NJBNsteroid
Imalatı Nanjing Bangnuo Biyoteknoloji Co, Ltd

Testosteron Enantat HPLC

İsim: Anna Huang
skype: bnsteroid
what'sApp: +8617327094661
Email: annahuang@chembj.com

TESTOSTERON SERİSİ TAVSİYE EDİLEN

Yok hayır. Ürün adı CAS Numarası.
1 Testosteron 58-22-0
2 Testosteron Enantat 315-37-7
3 Testosteron asetat 1045-69-8
4 Testosteron propionat 57-85-2
5 Testosteron cypionate 58-20-8
6 Testosteron fenilpropiyonat 1255-49-8
7 Testosteron izokaproat 15262-86-9
8 Testosteron dekanoat 5721-91-5
9 Testosteron undekanoat 5949-44-0
10 Testosteron Sustanon 250
11 Metiltestosterone 65-04-3
12 17-metil- 58-18-4
13 Turinabol / 4-klorotestosteron asetat 855-19-6
14 Oral turinabol 2446-23-3
15 Mesterolon (Proviron) 1424-00-6
16 Fluoksimesteron (Halotestin) 76-43-7

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)