Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroid

Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3

Çin Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3 Tedarikçi
Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3 Tedarikçi Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3 Tedarikçi Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3 Tedarikçi Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3 Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: SGS , ISO9001 , KOSHER
Model numarası: 2446-23-3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 10g / 100g / 1000g / folyo çanta
Teslim süresi: Ödeme recipt üzerine 24 saat içinde
Ödeme koşulları: , MoneyGram, Bitcoin, T / T
Yetenek temini: Aylık 1000KG
İletişim
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 2446-23-3 Takma ad: 4-chlorodehydromethyltestosterone
MF: C20H27ClO2 MW: 34.88
Saflık: 98 % Görünüm: Beyaz toz
Vurgulamak:

testosterone based steroids

,

testosterone steroid hormone

Yasal testosteron anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3 için kas büyüme


---Hızlı ayrıntı---

 1. Oral Turinabol
 2. Diğer adı: 4-Chlorodehydromethyltestosterone; turinabol-oral
 3. CAS kayıt numarası: 2446-23-3
 4. MF: C20H27ClO2
 5. MW: 334.88
 6. Tahlil: % 98


---Açıklama---

 1. Turinabol bir güçlü yağsız dokusu Oluşturucu ve kesme için iyi olduğunu.
 2. Turinabol steroid ve kez açıklandığı Dianabol ve Anavar arasında özelliklere sahip olma gibi bir güvenlidir.
 3. Günlük dozlarda 40-60 mg aralıklardaki ve Turinabol kesme veya öncesi yarışma yığınlar için büyük bir katkı yapar. Çok yönlülük bu steroid çok olumlu bir yönüdür ve hatta sporcular spor hız gerekli olduğu bir uygun performans arttırıcı ilaç Turinabol bulacaksınız.
 4. İlave ağırlık kazanç üzerinden su tutma güçlü anabolik etkileri çok olumlu.


---Oral Turinabol işlevleri ve özellikleri---

 • 4-chlorodehydromethyltestosterone temelde Dianabol (Methandrostenolone), yapısal olarak değiştirilmiş biçimi olduğu gibi resmi olarak bilinen oral Turinabol kendisi testosteron bir türevidir. Oral Turinabol yapısal makyaj çok basittir. Sadece testosteron hormonu, hangi anabolik androjenik oranı anabolik lehine değiştirir karbon 1 ve 2, eklenen bir çift bağ ile bileşiktir. Aynı zamanda bir eklenen kloro grubu karbon 4, hormon aromatizing üzerinden engeller ve androjenik doğası daha da azaltır taşıyor. Son değişiklik bir hormon sözlü yönetim aracılığıyla korur 17 karbon konumundaki eklenen metil grubudur. C17-alfa (C17-aa) androjenik anabolik steroid alkylated gibi bu son değişiklik Oral Turinabol resmi olarak sınıflandırır.

 • Bir işlev olarak Oral Turinabol özellikleri çok basittir. Çoğu anabolik steroidler gibi protein sentezi ve azot tutma yanı sıra kırmızı kan hücre sayısı artan bir olumlu etkisi olmalıdır. Bu özellikler tüm bireysel anabolik atmosferini geliştirmek gibi önemlidir. Protein sentezi protein kas ve sentez hızı hangi hücreleri tarafından temsil eden birincil yapı taşı olmasıdır inşa protein ve azot tutma yağsız doku kompozisyon önemli bir bölümünü temsil eder o. Azot eksikliği olarak daha yüksek bir yerde bir Katabolik durumuna götürecek muhafaza tutar daha olumlu bir anabolik atmosfer teşvik. O zaman oksijen ve kan yoluyla taşımak için sorumlu olan kırmızı kan hücreleri var. Daha fazla kırmızı kan hücreleri daha büyük kas dayanıklılık için sırayla eşit daha fazla kan oksijen için eşit. Tüm bu özellikler aynı zamanda kurtarmak için vücudun yeteneği açısından son derece yararlı olacak.

 • Protein, azot ve kırmızı kan hücreleri özellikleri mevcut olmakla birlikte, onlar gibi birçok diğer steroidler ile olabilir Oral Turinabol belirgin değildir. Ama onlar hala önemli ve oldukça yararlı. Ancak, aromatize yeteneği yoksun ve bu tür hafif androjenik işlemlerin taşır steroid gibi özellikleri daha hafif bir doğa ile teşvik edeceklerdir. Bu süre olarak tutmak için ihtiyacı ilerleme sağlamak ihtiyacı mümkün olduğunca temiz birey için çok yararlı olabilir.

 • Oral Turinabol hafif doğası çok cazip hale getiren ama büyük ölçüde onun değerli artırır başka bir özelliği var. Bu steroid hormonu bağlayıcı Globulin (SHBG) önemli ölçüde azaltmak için yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği güçlü bir kaç diğer steroidler olarak taşımak değil ama hala daha fazla dikkate değerdir. SHBG bu azalma daha etkin ve kullanılabilir durumda ücretsiz testosteron için sağlar. Belki daha da önemlisi, kullandığınız diğer steroidler ilişkili bir duruma düşmesini tutar. Temelde tek tek doz Oral Turinabol tarafından oluşturulan sinerji sadece nedeniyle artırmak için ihtiyaç olmadan kullanılan diğer steroidler dışında daha fazla almak mümkün olmalıdır.

---Oral Turinabol dozaj---

 • Erkekler için


Oral Turinabol bir anabolik steroid döngüsündeki kullanıldığında, daha az 20 mg günde bir yığın neredeyse farkedilemez bir ilave olacak veya tek başına kullanılan bir çok zayıf döngüsü olacaktır. İşte 50 veya 60 mg/gün, aşan küçük bir nokta gibi anabolik etkisi varsa küçük olacaktır ekledi. Ve olumsuz yan etkiler aşırı kas Pompalar ve / veya kan basıncı yükselmesi tolerans sınırı bu noktada, geçmişte aşırı olma sırasında çoğu kez.

OT diğer sözlü anabolik steroidler ile birleştirerek tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine, ne zaman OT kullanarak ve isteyen anabolizma artırmak için bir veya daha fazla Injectables-meli var olmak yerine başka bir oral eklendi. Bunun için yeterli bir sebep sonuç herhangi bir diğer oral yerine bir enjekte edilebilir (ile oksandrolon olası istisna) birleştirerek daha iyi olmasıdır. Başka bir nedenle OT etkili dozlarda hepatotoxicity zaten makul sayılabilecek kadar yüksek olmasıdır. Başka bir alkylated steroid ekli değil.

OT ile diğer sözlü anabolik steroidler Injectables ile bir yığın halinde birleştirmemeye hala başka bir nedenle bu: Eğer Dianabol veya Anadrol yığın içinde dahil edilir, sonra da OT dahil etmek için hiçbir sebep yoktur. Hiçbir şey anabolically olacak değil yapıyoruz.

Oral Turinabol steroid acemi kullanıcılar için veya kayıp yaşamış ve yeniden kazanmak vardır deneyimli kullanıcılar için önemli sonuçlar ile tek başına kullanılabilir. Ancak genel olarak ben sadece sözlü döngüleri ve bu bir istisna değildir tavsiye etmiyoruz.

OT kullanırken, dozaj tercihen için günde iki kez, günde bir kez her ne kadar bölünür kabul edilebilir.

 • Kadınlar için


Doğu Alman kadın sporcular için iki ila altı haftada bir günde 5-15 mg OT aldı. Bariz virilizasyon kenara birçok kadın bu sporcular da karaciğer hastalığı, kalp hastalığı, infertilite, psikiyatrik sorunları ve hatta ölüm acı. Oral Turinabol kadınlar için güvenli bir anabolik steroid değil olduğu kanıtlanmıştır. Bu sonuçlar kaçınılmaz ama oldukça bu kanıtlanmış bir gerçek bu tür sonuçları görülme oranı çok önemli olduğunu söylemiyorum.

Risk dozda bazı kadınlar için daha az 5 mg/gün de yer alır.
Neredeyse herhangi bir anabolik steroid OT daha kadınlar için iyi bir seçim var.

---Neden bize---

Kalite güvencesi Bizim yıllık deneyimli, ileri teknoloji ve sürekli araştırma, kalitemizi tam olarak müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için pazar ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok müşteri ürünlerimizi kullanmak, ürün çok iyi olduğunu düşünüyoruz. Bir toz veya sıvı, Evet, hepimiz biliyoruz, bizim sıvı daha iyi olsa.
Güvenli taşımacılık Ulaşım bizim modu her ülkenin göre alınır durum farklı ulaşım, bizim ambalaj iken, en son gümrük göre sürekli güncellenen, durum, bizim ambalaj gelişmiş, biz bunu 3-5 içinde ürününüzü aldığınız garanti.
Ürün çeşitliliği Ürünlerimiz tozlar ve sıvılar, öyle kardeşler, sıvı etkisi çok iyi, ancak birçok kişi bu yüzden çok şanslısın, bizim toz satın, biz bir sıvı alırsanız sıvı yapma yöntemi size sıvı, kullanmayın, biz size nasıl filtre uygulanır. Biz kesinlikle çok güvenle ürünlerimizi kullanabilirsiniz garanti.


---Sıcak testosteron serisi ürün---

 1. Testosteron (CA: 58-22-0)
 2. Testosteron enanthate (CA: 315-37-7)
 3. Testosteron asetat (CA: 1045-69-8)
 4. Testosteron propiyonat (CA: 57-85-2)
 5. Testosteron cypionate (CAS: 58-20-8)
 6. Testosteron phenylpropionate (CAS: 1255-49-8)
 7. Testosteron isocaproate (CAS: 15262-86-9)
 8. Testosteron decanoate (CA: 5721-91-5)
 9. Testosteron Sustanon 250
 10. Testosteron undecanoate (CAS: 5949-44-0)
 11. Methyltestosterone (17-Alfa-metil-testosteron) (CA: 65-04-3)
 12. Methyltestosterone (17-methyltestosterone) (CA: 58-18-4)
 13. Methyltestosterone (CA: 1039-17-4) Turinabol (4-Chlorotestosterone asetat, Clostebol asetat) (CA: 855-19-6)
 14. Oral turinabol (4-Chlorodehydromethyltestosterone) (CA: 2446-23-3)
 15. Mestanolone (CA: 521-11-9)
 16. Stanolone (androstanolone) (CA: 521-18-6)
 17. Mesterolone (Proviron) (CA: 1424-00-6)
 18. Fluoxymesterone (Halotestin) (CA: 76-43-7)


Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3

Kas Büyüme için yasal Testosteron Anabolik Steroid Oral turinabol CAS 2446-23-3

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)