Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Ürünlerİlaç aktif maddeleri

Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri

Çin Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri Tedarikçi
Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri Tedarikçi Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri Tedarikçi Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri Tedarikçi Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri Tedarikçi

Büyük resim :  Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Hammaddeleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBNsteroid
Sertifika: SGS , ISO9001 , KOSHER
Model numarası: 859-18-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1kg / 10kg / 23.5kg / torba folyo veya istediğiniz gibi
Teslim süresi: Bir iş günü içinde ödeme aldıktan sonra
Ödeme koşulları: <body> Western Union, MoneyGram, Bitcoin ,, T / T</span>
Yetenek temini: 1000-1200kg yakınlarında / aylık
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sınıf: İlaç aktif maddeleri Marka: njbnsteroid
Takma ad: Lincomycin HCL, lincomycin, lincocin Karakter: Beyaz toz
İşlevi: anaerobik bakterilere karşı Gram Moleküler formülü: C18H34N2O6S.HCl
Moleküler ağırlık: 443,06 Örnekleri: senin test için ücretsiz
Skype: bnsteroid

Anaerobik Gram Bakteriler Karşı% 97.4 Lincomycin Hidroklorür CAS 859-18-7 Aktif İlaç Maddeleri

Genel bilgi

 • Ürün adı: Lincomycin hidroklorür
 • CAS Kayıt Numarası: 859-18-7
 • Açıklama: Antibiyotik. Bakteriyel protein sentez inhibitörü

 • Sınıf: Aktif İlaç Maddeleri

 • Moleküler Formül: C18H34N2O6S.HCl
 • Molekül Ağırlığı: 443.06
 • Moleküler yapı:

 • EINECS: 212-726-7
 • Görünüm: beyaz toz
 • Deney: 99%
 • Paket: 25kg / davul veya gerektiği gibi

 • Kullanım: Anaerobik Gram Bakterilere Karşı

 • Minimum sipariş miktarı: 1kg

 • Nakliye: ekspres kurye

 • Nakliye lider süresi: ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde

 • İlgili Maddeler: Farmasötik Sınıf
 • Depolama: Gölgeleme, sınırlı koruma
 • Marka: NJBNsteroid
 • Üretici: Nanjing Bangnuo Biyoteknoloji Co, Ltd

Lincomycin Hydrochloride: Anaerobik Bakterilere Karşı Etkinliğe Sahip Bir Linkoamid Antibiyotik

Lincomycin hidroklorür, aktinomycesden izole edilen bir linkoamid antibiyotiktir. Streptomyces lincolnensis . Bir konjener bileşik olan klindamisin , 7-hidroksi grubunun, kiralitenin tersine çevrilmesiyle bir klor atomu ile yer değiştirmesi için lincomycin'den türetilir. Lincomycin, anaerobik Gram-pozitif bakterilere ve anaerobik Gram-negatif bakterilere karşı birkaç istisna dışında, ancak çoğu aerobik Gram-negatif bakteriye karşı daha az aktivite gösteren geniş bir aktiviteye sahiptir. Lincomycin, bakteriyel ribozomların 50s alt birimi ile etkileşir ve daha sonra protein sentezini inhibe ederek bakteriyel büyümeyi inhibe eder. Bakteriyel 23S ribozomal RNA'nın metilasyonu ile klindamisine ve lincomycin'e bakteriyel direnç neden olabilir.

Analiz sertifikası

madde Standart Sonuç
Özellikleri Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz uygundur
Kimlik İlgili gereksinimleri karşılamalıdır uygundur
Çözümün görünüşü İlgili gereksinimleri karşılamalıdır geçti
PH 3,5-5,5 4.5
Spesifik optik rotasyon + 135 ° ~ 150 ° + 143 °
Lincomycin B Maksimum% 5 % 2.9
Ağır metaller Maksimum 5 ppm uymak
Ateşleme üzerinde kalıntı Maksimum% 0,5 % 0.1
Su 3,1-4,6% % 4.3
Bakteriyel endotoksinler 0.5IU / mg'dan küçük 0,5IU / mg'dan küçük
tahlil Lincomycin'in (% 89.0'dan az olmayan)% 89.0'dan daha az olmaması (C18H35ClN2O6S)) 97.4 %%

Lincomycin hidroklorür Kimyasal Özellikleri

 • Antibiyotik ilaçlar

Lincomycin hidroklorür, oda sıcaklığında hafif kokulu veya özel koku ve acı tadı ile beyaz kristal toz olarak görünür. Su ve metanolde çözünür. Yem genellikle hidroklorür tuzu formunu uyguladı. İlaç, Streptomyces cinsinin (Streptomyces lincolnensis) popülasyonunun büyümesi sırasında, bir çeşit lincosamides alkali antibiyotik olarak üründür. Hassas bakterilerin 50S ribozomal alt birimi ile etkileşim yoluyla peptid zincir uzamasını önler, böylece bakteriyel hücrenin protein sentezini antimikrobiyal etki ile inhibe eder. Bununla birlikte, yüksek konsantrasyonlarda, aynı zamanda yüksek duyarlı bakteriler üzerinde bakterisidal bir etkiye sahiptir. Antibakteriyel spektrumu, lincomycin ile aynıdır ancak daha güçlü bir antibakteriyel aktivitesi vardır ve emilim üzerinde çok az etkiye sahip olan yemekle birlikte hızlı ve tamamen (yaklaşık% 90) oral absorpsiyona tabi tutulabilir. Lincomycin hidroklorür ağırlıklı olarak Gram-pozitif bakterilere karşı güçlü bir antibakteriyel etkiye ve bazı anaerobik bakterilere ve aynı zamanda eritromisine göre daha dar olan antibakteriyel spektrumlu Mycoplasma'ya sahiptir. Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae ve Mycoplasma pneumonia Mycoplasma hyopneumoniae ve Mycoplasma gallisepticum kimyasallara duyarlıdır, ancak enterokoklar genellikle kimyasallara karşı dirençlidir; Bacteroides spp., Clostridium tetani, Clostridium difficile, Clostridium perfringens ve Peptococcus gibi anaerobik bakteriler de kimyasallara duyarlıdır. Özellikle Gram-pozitif bakterilerin neden olduğu enfeksiyonların, özellikle de penisilin dirençli çeşitli Gram-pozitif bakterilerin, Mycoplasma'nın neden olduğu kümes hayvanları kronik solunum sistemi hastalıkları, domuz enzootik pnömoni, tavuk nekrotizan enterokolit gibi anaerobik enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda köpekler ve kedilerin treponema dizanteri, toksoplazmoz ve aktinomikoz tedavisi için de kullanılabilir.


Linosisisin hidroklorür Sepsis, kadın genital trakt, endometrit, non-gonokokal tubo-ovaryan apse, pelvik selülit tedavisi için kullanıldığında terapötik bir etkiye sahiptir; postoperatif vajinal ek enfeksiyonları, peritonit, apseler, pnömoni, akciğer apsesi, deri ve yumuşak doku enfeksiyonlarının çoğu Gram-negatif bakteriler ve bazı anaerobik bakteriler tarafından neden olur. Streptokok ve stafilokoklar, kemik ve eklem enfeksiyonları, kronik kemik ve eklem enfeksiyonları ve aynı zamanda Staphylococcus aureus'un akut hematojen osteomiyeliti ile oluşan Sepsis'in cerrahi adjuvan tedavisinde de kullanılabilir. Ancak bu ürün serebrospinal sıvıya nüfuz edemez ve bu nedenle menenjit tedavisi için uygun değildir. Gram-pozitif bakteri pürülan enfeksiyonun tedavisi için topikal uygulama uygulanabilir.

 • kullanım

a. Streptomyces lincolnensis tarafından üretilen bir antibiyotik. Lincomycin, 23S rRNA'nın peptidil transferaz döngü bölgesi içinde çapraz bağlar oluşturan bir linkoamid antibiyotiktir. Bakteriyel protein sentezini inhibe eder. Antibakteriyel.
b. Antibakteriyel; Ribozomal protein sentez inhibitörü
c. Lincomycin hidroklorür, bazik N-metilprolinde oluşan bir lincomycin tuzudur. Farmasötik kullanım için hidroklorür tuzu tercih edilen formülasyondur. Lincomycin hidroklorür, anaerobik bakterilere ve protozoalara karşı etkinliğe sahip geniş spektrumlu bir antibiyotiktir. Lincomycin, protein sentezini bloke eden 23S ribozomal alt birime bağlanarak etki eder. Lincomycin, 7.000'den fazla literatür referansıyla kapsamlı bir şekilde çalışılmıştır.

Uygulamalar

1. Lincomycin, Streptomyces lincolnensis.A ile ilişkili bir bileşik olan klindamisin aktinomycesinden gelen bir linkoamid antibiyotiğidir. 7-hidroksi grubunun yerini chiralite ile bir klor atomu ile değiştirmek için tiyonil klorür kullanılarak lincomycin'den türetilmiştir.
2. Yapısında, antibakteriyel spektrumda ve makrolidlere etki mekanizmasında benzer olmasına rağmen, lincomycin, aktinomisetler, mikoplazma ve bazı Plasmodium türleri dahil olmak üzere diğer organizmalara karşı da etkilidir. Tek doz 600 mg Lincomycin'in uygulanmasıyla kas gevşetimi, ortalama pik serum seviyeleri üretir. 60 dakika içinde 11.6 mikrogram / ml ve çoğu duyarlı gram-pozitif organizma için 17 ila 20 saat süreyle terapötik seviyeleri korur. Bu dozdan sonra idrar atılımı yüzde 1.8 ile 24.8 arasında değişmektedir (ortalama yüzde 17.3).
3. 600 mg Lincomycin'in iki saatlik bir intravenöz infüzyonu, 15.9 mikrogram / ml'lik ortalama zirve serum seviyelerine ulaşır ve en duyarlı gram-pozitif organizmalar için 14 saat boyunca terapötik seviyeler verir. İdrar atılımı yüzde 4.9 ila 30.3 arasında değişmektedir (ortalama: yüzde 13.8).
4. IM veya IV uygulamadan sonra biyolojik yarı ömrü 5.4 ± 1.0 saattir. Böbrek fonksiyon bozukluğu olan hastalarda, normal böbrek fonksiyonu olan hastalarla karşılaştırıldığında, lincomisin serum yarı ömrü uzayabilir. Anormal karaciğer fonksiyonuna sahip hastalarda, serum yarı ömrü normal karaciğer fonksiyonuna sahip olan hastalardan iki kat daha uzun olabilir. Hemodiyaliz ve periton diyalizi linomisin serumdan çıkarılmasında etkili değildir.
5. Doku seviyesi çalışmaları safranın önemli bir atılım yolu olduğunu göstermektedir. Vücut dokularının çoğunda önemli düzeyler gösterilmiştir. Lincomycin, beyin-omurilik sıvısında (BOS) diffüz görünmesine rağmen, CSF'de lincomycin seviyeleri menenjit tedavisi için yetersiz görünmektedir.

Rekabet avantajları

 • Nanjing Bangnuo Biyoteknoloji A.Ş., Ltd Çin'deki ham steroid tozları konusunda uzmanlaşmış tanınmış bir ilaç üreticisidir. Tüm tozlar fabrika doğrudan tedarik edilir ve aylık çıkış 100kgs'nin üzerindedir.
 • Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve diğer birçok ülke de dahil olmak üzere tüm dünyaya ihracat yapıyoruz. Spor salonları, atletler, sağlık kurumları, klinikler vb. Alanlarda hizmet veren çok sayıda sadık müşteri bulduk.
 • En rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünler. (Ücretsiz örnekler mevcuttur)
 • Iyi gizlenmiş ambalaj. DHL tarafından hızlı ve güvenli teslimat, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, vb.
 • Satış sonrası servis: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunlar derhal çözülecektir.

İsim: Anna Huang
skype: bnsteroid
what'sApp: +8617327094661
Email: annahuang@chembj.com

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)