Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa ÜrünlerBüyüme hormonu Peptides

CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri

Çin CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri Tedarikçi
CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri Tedarikçi CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri Tedarikçi CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 863288-34-0 CJC-1295 GH Üretimini Artırmak İçin Vücut Geliştirme Peptitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO9001 , SGS , KOSHER
Model numarası: 863288-34-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 2mg / şişe, 10vials / kit, 1g / çanta
Teslim süresi: Hızlı kurye ile ödeme yapıldıktan sonra 4 ~ 6 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T & Bitcoin
Yetenek temini: 1500kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kullanım: GH Üretimini Artırın CA'LARI: 863288-34-0
Pazar: Küresel Görünüm: Beyaz toz
Minimum sipariş miktarı: 40 " Örnek: Ücretsiz

Sıcak Satışlı Vücut Geliştirme Peptidleri CAS 863288-34-0 CJC-1295, GH Üretimini Artırır

Hızlı Detay:

Ürün adı CJC1295
Eş anlamlı L-tirosil-D-alanil-L-alfa-aspartil-L-alanil-L-izolösilil-L-fenilalanil-L-treonil-L-glutaminil-L-seril-L-siyanobenzoil- L-tirosil-L-argininil-L-lizil-L-valil-L-lösil-L-alanil-L-glutaminil-L-seril-L-alanil-L-arginil-L-lisil-L-lösil- Leucyl-L-glutaminil-L-alfa-aspartil-L-izolösil-L-leusil-L-seril-L-arginil-N6- [3- (2,5-dihidro-2,5-diokso-lH-pirol- 1-il) -1-oksopropil] -L-lizinamid; CJC-1295 Asetat; DAC'siz CJC1295
CAS kayıt numarası 863288-34-0
Moleküler formül C159H258N46O45
ürün kategorileri Peptidler
Tahlil % 99
Görünüm Beyaz toz
Kullanımı GH Üretimini Artırın
Minimum sipariş miktarı 10g
Nakliye Ekspres kurye ile
Nakliye önceliği zamanı Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme seçenekleri Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoin
Fiyat Anlaşmalı

Açıklama:

1.by Bill Roberts - CJC-1295 GH üretimini artırmak için kullanılan bir enjekte edilebilir peptittir. Bu peptid, bir büyüme hormonu salgılayan hormon (GHRH) mimetik veya analogudur. Yani, GHRH ile aynı şekilde çalışır ve aynı zamanda artan sonuçlanan artmış GH seviyelerini temin etmektir CJC-1295 bir GHRH.The ana kullanımı olarak ifade edilebilir, demek ki , IGF-1 seviyeleri. Bu seviyelerde bir artış yardımcı olabilir yağ kaybı ve bazı durumlarda da kas artışı yardımcı olabilir. Genellikle, GHR kategorisinde, CJC-1295 dahil olmak üzere, GH kullanımına alternatif olarak seçilir ve sadece nadiren GH ile kombine edilir.

2.The diğer başlıca GHRH ürünüdür Mod GRF 1-29 çoğu durumda ben CJC-1295 üzerinde tavsiye. Ürünlerin etki süresi farklıdır. CJC-1295 ile CJC-1295 kafa karıştırıcı önlemek için böyle dosing.It en önemli engeller eylem uzun bir süresi vardır oysa mod GRF, eylem sağlayan pulsatil doz yaklaşık ideal kısa süreye sahiptir " w / DAC o CJC-1295 ." Ikincisi CJC-1295 değil, daha ziyade Mod GRF olarak adlandırılmıştır. Bir peptide bir DAC yoksa, CJC-1295 değil. CJC 1295 bazen "DAC ile CJC-1295" olarak pazarlanmaktadır. Bu sadece CJC-1295'tir.

CJC-1295 ne zaman kullanılır

1.Bu ürün bir bireyin nadiren enjekte edilmek istediği durumlarda ve maksimum veya maksimuma yakın artış yerine GH üretimi için maddi desteği aramak için çok uygundur. Bunun nedeni, sağladığı düz kan seviyelerinin, en iyi etki için gerekli olan atımlı dozlamayla iyi uyuşmamasıdır. Bununla birlikte, sabit seviyeler doğal GH nabızlarına çok iyi destek sağlayabilir.

2.Relatively nadiren sinir sıkıştırma (örneğin, karpal tünel ağrı gibi) ağrı, aşırı su tutma, veya azaltılmış aşırı GH kullanımı ile ilişkili olumsuz yan etkileri, insülin duyarlılığı CJC-1295 kullanımı ortaya çıkabilir. Bunun nedeni, bireysel vakaya göre daha fazla GH üretiminin uyarılmasıdır. Çözüm, sorun çözülene kadar kullanımdan vazgeçmek ve kullanıma devam ederken doz azaltmaktır. GH üretiminin devam eden desteği için aşağıda tavsiye edilen dozlarda CJC-1295'in tekrarlanması gerekmez.

CJC-1295 nasıl kullanılır

1.CJC 1295, tipik olarak, 2 veya 5 mg liyofilize toz ihtiva eden şişelerde bulunur, ancak miktar miktarı değişebilir. İçeriğin uygun miktarda steril veya bakteriyostatik su ilave edilerek yeniden oluşturulması gerekir. Örneğin 2 mL seçilirse ve şişenin dozajı 2 mg ise sonuçta ortaya çıkan solüsyonun konsantrasyonu 1 mg / mL veya 1000 mcg / mL'dir.


2. Dozlama zamanı, arzu edilen miktarı çizmek ve sonra enjekte etmek için bir insülin şırınga kullanılır. Yukarıdaki örnekte 1000 mcg'lik bir doz, bir insülin şırınga üzerinde işaretlendiği gibi 1 mL'lik bir hacim veya "100 IU "'ya ihtiyaç duyacaktır.

Enjeksiyon kişisel tercihine göre deri altı, kas içi veya intravenöz olabilir. Arzulanırsa, oda varsa, bir GHRP ürününün bir şişesi gibi diğer tüplerden gelen peptid solüsyonları aynı şırıngaya da çekilebilir. Bu, toplam gerekli enjeksiyon sayısını azaltır. CJC 1295'i önerirken, haftada iki kez olmak üzere, her seferinde 1000 mcg'lik bir dozaj öneririm.

Uygulama:

1.CJC-1295, saf GRF'den çok daha uzun süre görev yapar. Hipofiz bezi üzerinde etki yapar ve bakliyattaki büyüme hormonunun serbest bırakılmasını uyarıcı tutar. Nabızlarda hareket etmesinin nedeni, insan büyüme hormonunun ekseni, bir anda hormonun ne kadarının vücutta kalabileceğini kontrol etmesidir. Bu vücutta homeostatik ortamı korur.

2. CJC-1295'deki DAC teknolojisi, cilt altı bir enjeksiyon yoluyla uygulandıktan sonra bileşiğin herhangi bir dolaşımdaki albumin ile kovalent olarak bağlanmasını sağlar. Bununla birlikte, yarılanma ömrünün birkaç dakika ila birkaç gün arasında uzatılmasının nedeni daha derin. CJC-1295'deki reaktif grup biyokonjüjasyon yoluyla bir peptide bağlanır. Peptid daha sonra kanda bir nükleofilik birim bulur ve daha sıkı bir bağ oluşturmak için bununla reaksiyona girer.

3.GHRH kullanırken, gecede bir pozitif sonuç alınamayacağı daima unutulmamalıdır. Bu bileşikler zaman içinde düzenli bir şekilde hareket eder ve en iyi sonuçlar yavaş yavaş elde edilebilir ve besleyici bir diyet ve uygun egzersiz rejimi ile elde edilebilir. Ayrıca, bu peptidler cinsiyete özgü değildir, bu nedenle herhangi bir androjenik etkisi yoktur. Erkeklerle aynı dozda kadınlar tarafından kullanılabilirler.

Neden bizi seçeceksiniz:

  • Rekabetçi fiyat ile yüksek kalite

Biz üreticiyiz ve rekabetçi bir fiyatla yüksek kaliteli ürünler sunabiliyoruz, sadece en çok ücretsiz numune, birkaç nakliye ücreti sunuyoruz.

  • Esnek Ödeme süresi

T / T, Bitcoin, Moneygram, Western Union gibi her ödeme dönemini kabul ediyoruz.

  • Hızlı ve güvenilir teslimat

1) Parsel, ödemeyi onayladıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir.
2) EMS, FedEx, TNT, DHL, USP gibi çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Ürünlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi aracımız var ve aktarım için yeterli stok var.
4) Özel bir yolumuz var, bir süre sveral kg ürünlerine 10 g gönderebiliriz. Sıvı servise eritici toz sunuyoruz. Ve sıvıyı özel paket yollarla göndeririz.
5) Kontrol etmeniz için en son takip numarasını sunun.

  • Dünyada müşterimiz var

1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerimizin rahat hissetmelerini ve bize güvenmelerini sağlıyor.
2) Yeterli miktarda stok (Anti Estrojen Steroidleri gibi) ve hızlı teslimat taleplerini karşılamaktadır.
3) Müşterilerin gereksinimlerini karşılamak, pazarın geribildirim ve ürün geri bildirimleri takdir edilecektir bizim sorumluluğumuzdur.
4) Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat, dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve övgülerini kazanır.

  • Satış sonrası servis iyi

1) Paket güncellemesini ASAP'a anlatın ve müşteri çeşitli sorunlarla karşılaştığında en iyi çözümü deneyin.
2) Tozu sıvıya dönüştürmek için her çeşit steroid için tarifler ve talimatlar öğretiriz ve sıvı steril hale gelir.

İletişim Bilgileri:

Skype: teresa556678

İlgili Kişi: Teresa

E-posta: teresa@chembj.com

Whatsapp: +8617327095740

Web sitesi: www. Realanabolicsteroids.com

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)