Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Ürünlerİlaç aktif maddeleri

Benzoik asit Aktif İlaç İçerikleri CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri Olarak

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Benzoik asit Aktif İlaç İçerikleri CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri Olarak

Çin Benzoik asit Aktif İlaç İçerikleri CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri Olarak Tedarikçi
Benzoik asit Aktif İlaç İçerikleri CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri Olarak Tedarikçi Benzoik asit Aktif İlaç İçerikleri CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri Olarak Tedarikçi

Büyük resim :  Benzoik asit Aktif İlaç İçerikleri CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri Olarak

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO 9001, KOSHER, SGS
Model numarası: 65-85-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 grame
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g, 1kg / folyo çanta; 10kg / 25kg/davul
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Haftalık 500kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Benzoik asit CA'LARI: 65-85-0
Renk: Beyaz toz MF: C7H6O2
EINECS: 200-618-2 Saflık: % 99
Fiyat: negotiable Teslimat Süresi: ödeme onayladıktan sonra bir iş günü içinde
İşlevi: Gıda Koruyucular

Fabrika Fiyat Aktif İlaç Hammaddeleri Benzoik asit CAS 65-85-0 Gıda Koruma Maddeleri

 • Aktif İlaç İçeriğinin Hızlı Detayları Benzoik asit:

Ürün adı: Benzoik asit
Diğer Adı: 210; A 1 (asit); Asit benzoik; Asidebenzoik; Asidebenzoique (fransız); Asidobenzoiko; Ai3-0310; Alvo sıvı;
Orijinal: Çin
CAS: 65-85-0
Moleküler formül: C7H6O2
MW: 122.12
EINECS: 200-618-2
Marka adı NJBsterteroid
Önde gelen zaman Ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde
Teslimat EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS ile hızlı ve güvenli gönderim
Saflık % 99
Paket Özel gereksinime göre Gizli ve Gizli paket
Görünüm Beyaz kristaller
Sertifika SGS, ISO 9001, KOSHER
Ödeme şartları Western Union, Para Gramı, T / T, Bitcoin
minimum sipariş miktarı 10g
Fiyat Pazarlık edilebilir
Moleküler yapı

 • Aktif İlaç İçeriklerine Genel Bakış Benzoik asit:

1. Benzoik asit Renksiz bir kristalimsi katı ve basit bir aromatik karboksilik asittir. Adı, bilinen bilinen tek kaynak olan zamk benzoinden türetilmiştir. Benzoik asit birçok bitkide doğal olarak bulunur ve bir çok ikincil metabolitin biyosentezinde bir ara madde görevi yapar. Benzoik asit tuzları gıda koruyucuları olarak kullanılır ve benzoik asit birçok diğer organik maddenin endüstriyel sentezi için önemli bir öncüdür. Benzoik asit tuzları ve esterleri benzoatlar olarak bilinir.

2. Benzoik asit sıklıkla ilaç olarak kullanılır veya koruyucu, anti fungal, bakteriyel, fungal büyüme, tıbbi kullanım deride boyanır, cilt hastalığının yanıklığını tedavi etmek için kullanılır. Sentetik elyaf, reçine, boya, kauçuk, tütün endüstrisi için kullanılır. Başlangıçta benzoik asit, ilgi zamk damıtılması veya alkalin hidrolizi ve hippurat hidroliziyle elde edilir. Endüstriyel alanda, benzoik asit, kobalt, manganez katalizöründe toluen'in hava oksidasyonu ile elde edilir; Veya ftalik anhidrid hidroliziyle, benzoik asit ve bunun sodyum tuzunun dekarboksilasyonu, lateks, diş macunu, reçel veya diğer gıda antimikrobik maddesi olarak kullanılabilir, ayrıca boyama ve mordan için de kullanılabilir.

 • Aktif İlaç İçeriklerinin Uygulanması Benzoik asit:

1. Kimyasal bir reaktif ve koruyucu olarak kullanılır.

2.Benzoik asit önemli bir gıda koruyucu türüdür. Asidik koşullar altında, küf, maya ve bakterileri inhibe edici etkilere sahiptir, ancak etkisi zayıf asit üreten bakterilerdir. En uygun antimikrobiyal pH değerleri 2,5 ila 4 arasındadır, genel olarak düşüktür, pH değeri 4.5 ila 5 arasındadır. Gıdalarda plastik bidon konsantre meyve ve sebze suyuyla maksimum kullanım miktarı 2.0g / kilogram; Reçel halinde (konserve hariç), (tat) meyve suyu içeceği, soya sosu, sirke en fazla 1.0 g / kg dozunda; Yumuşak şeker, şarap, şarapta maksimum 0,8 g / kg dozunda; Düşük tuzlu turşu sebzelerde sos, şekerli meyve, maksimum doz 0.5 g / kg; En çok kullanılan karbonatlı içeceklerde 0.2g / kg. Benzoik asitten dolayı az miktarda suda çözünür, az miktarda etanol çözünebilir.

3.Güvenli; Anti mikrobiyal ajanlar. Benzoik asidin düşük çözünürlüğü nedeniyle, karıştırılarak veya az miktarda sıcak su veya etanol içerisinde çözülür. Meyve suyu konsantresi ile meşrubatta kullanıldığında, benzoik asit, su buharı ile kolay uçucu hale gelir; sodyum tuzunda sıkça kullanılır, benzoik asit 0.847g'ye eşdeğer sodyum eşdeğeridir.

4. Genellikle fiksatif bir ajan veya koruyucu olarak kullanılır. Ayrıca bir meyve suyu aroma koruma maddeleri olarak kullanılır. Parfüm kokusu olan bir parfüm. Çikolata, limon, portakal, çilek, fındık, şekerli meyve türü yenilebilir öz için de kullanılabilir. Tütün lezzeti de yaygın olarak kullanılır.

5.Benzoik asit ve sodyum tuzu gıda koruyucularıdır. Asitik koşullar altında mayaların ve küflerin engellenmesi. PH 3, antibakteriyel kuvvet ve pH 6 olduğunda, birçok mantar etkisi çok zayıf olduğundan, antibakteriyel optimum pH 2.5-4.0'dır. Benzoik asit esas olarak sodyum benzoat koruyucu, boya ara ürün, pestisit, plastikleştirici, mordan, tıp, baharat üretimi için kullanılır ve aynı zamanda poliester, tereftalik asit ve kullanılan ekipmanların imalatı için alkid reçinesi ve poliamid reçine değiştiricisi olarak kullanılabilir, demir Ve çelik pas önleyici.

6.Malifiye antifungal ve antiseptik olarak kullanılır.

7.Tıp, boya taşıyıcıları, plastikleştirici, baharatlar ve gıda koruyucuları gibi üretimlerde kullanılan ve alkid reçinesinin performans iyileştirme boyası için de kullanılabilir; Plastikleştirici ve baharatların hazırlanması için kullanılan farmasötik ve boya ara maddeleri, ayrıca ekipman, demir ve çelik pas tutma önleyicisi olarak kullanılır.

 • Aktif İlaç İçeriklerinin Etkisi Benzoik asit:

1.Benzoik asit ve sodyum benzoat yaygın olarak kullanılan gıda koruyucusudur. Asidik koşullarda, maya ve küf üzerinde engelleyici etkisi vardır. PH değeri 3 antibakteriyel mukavemet olduğunda, pH 6 iken bir sürü kalıp etkisi çok zayıftır, bu nedenle inhibisyon optimum pH değeridir 2.5-4.0'dır.

2. Gıda endüstrisinde plastik bidonlarla konsantre edilmiş meyve ve sebze suyuyla maksimum kullanım miktarı 2,0 g / kg'ı geçmemelidir; Reçel (konserve içermez), meyve suyu (tat) içecekleri, soya sosu, az miktarda sirke 1.0g / kg; Şarap, şeker, az miktarda 0,8 g / kg düşük tuzlu şarap; Turşu, soslar, şekerli meyve, karbonat içinde en büyük 0.5g / kg kullanın; En büyük içecek miktarını 0.2g / kg kullanın. Benzoik asidin çözünürlüğü nedeniyle, karıştırıldığında karıştırılacak veya az miktarda sıcak su veya etanol içinde çözülecektir.

3. Benzoik asit için kolaylıkla uçucu buharlı kullanılan meşrubatta konsantre meyve suyunun kullanılması, sodyum tuzunda yaygın olarak kullanılır. Gıda endüstrisinde benzoik asit, süt ürünlerinde yaygın bir koruyucudur ancak eklenmesine izin verilmemektedir. Genel olarak, benzoik asitin güvenli olduğu düşünülmektedir. Fakat bebekler dahil olmak üzere bazı özel popülasyonlar için, benzoik asidin uzun süreli alınması astım, ürtiker, metabolik asidoz ve diğer advers reaksiyonlara neden olabilir.

4.Paul deodorant benzoik asit de bir içecek olarak kullanılır. Krem tatlı parfüm kokusu olarak. Çikolata, limon, portakal, alt çilek, fındık, şekerli meyve ve diğer yenilebilir lezzet türleri için de kullanılabilir. Tütün lezzeti de yaygın olarak kullanılır. Benzoik asit ek olarak biz de pestisit, ilaç, boya, mordan ve hammadde, poliamid reçine ve alkid reçine değiştirici ajan ve çelik ekipman paspas ajan üretimi için plastikleştirici ajan olarak ed.

 • Gıda Katkı Maddeleri Kullanım Metodu:

1. benzoik asit molekülünün antibakteriyel aktivitesi iyonlardan daha yüksektir, bu nedenle pH 4'den düşük olduğunda antibakteriyel etkinlik yüksektir, minimum inhibisyon konsantrasyonu% 0.015-0.1'dir. Ancak asidik çözelti çözünürlüğünde azaldı, bu nedenle antibakteriyel aktivitesini arttırmak için sadece asit çözeltisinin geliştirilmesine güvenmeyin. Optimum antibakteriyel benzoik asit pH 2.5 ~ 4'tür.

2. Sudaki benzoik asidin düşük çözünürlüğünden ötürü, fiilen, doğru miktarda sodyum karbonat veya sodyum bikarbonat ilave edilir; 90 ° C'den fazla sıcak suda çözülür ve benzoik asit sodyum haline getirilir ve daha sonra gıda maddesine eklenir. . Benzoik asit kullanmanız gerekiyorsa, önce etanolde çözünmüş olan miktarı kullanmadan önce yapın.

3. Benzoik asitin sudaki çözünürlüğü sodyum benzoattan daha düşük olduğu için asitli gıdalarda sodyum benzoat kullanımı, yağın neden olduğu benzoik aside dönüşmesini önlemek ve kullanımını azaltmak için dikkat etmelidir.

4. 1g benzoik asit, 1.18g sodyum benzoat eşdeğeri ve 1g sodyum benzoat, 0.847g benzoik aside eşdeğerdir.

5. Soya sosundaki benzoik asit, alkolsüz içeceklerde p-hidroksibenzoik asit esterleri ile birlikte kullanılabilir ve verimlilik kazanır.

 • Bir Sipariş Nasıl Tamamlanır

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.Ürünümüzün detay fiyatını göndeririz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunarız;
4. Siparişi teyit eder ve önceden% 100 para ödersiniz ve bize ayrıntılı adresinizi gönderin.
5. İhtiyaçlarınıza göre sevkiyatı ayarlayacağız.
6.Kağıt aldıktan sonra satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Nakliye Alıcı bilgilerinizi verin. (Telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkeler ve sipariş miktarlarına göre
Teslim süresi Ödemenizin alınmasını müteakip 12 saat içinde düzenlenmiştir.
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları teklif edilecek.
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası Sunulduktan sonra Net üzerinden açılır. Ödeme makbuzu ile 24 saat içinde normalde.
Satış sonrası servis Steroidler ile ilgili sorunlar ve endişeler için çevrimiçi 24/7

 • Görevimiz

1.Yüksek kalite ve standart

 • Standart: Kurumsal Standart;
 • Tüm Saflık ≥% 98;
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz.

2. Hızlı ve güvenilir teslimat:

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut;
 • Güvenli ve şeffaf nakliye. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri;
 • Gümrük geçiş oranı ≥99%;
 • Kendi acentamız / remailer / distribütörümüz ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilir ve aktarım için orada stokumuz var.

3.Servis

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, arzularını karşılayarak uygun stok ve hızlı teslimat yapmalarını sağlıyor.
 • Piyasa geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, toplantı müşterilerimizin gereksinimi bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet güven ve müşterilerden övgü kazanmak.

 • Yukarıdaki ürünlerle ilgilendiğinizde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İlgili kişi:

Jerry Zhang

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)