Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa ÜrünlerGlukokortikoid steroidler

İlaç Ara Tiyofen Glikokortikoid Steroidler CAS 110-02-1 Parfüm için

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

İlaç Ara Tiyofen Glikokortikoid Steroidler CAS 110-02-1 Parfüm için

Çin İlaç Ara Tiyofen Glikokortikoid Steroidler CAS 110-02-1 Parfüm için Tedarikçi
İlaç Ara Tiyofen Glikokortikoid Steroidler CAS 110-02-1 Parfüm için Tedarikçi İlaç Ara Tiyofen Glikokortikoid Steroidler CAS 110-02-1 Parfüm için Tedarikçi

Büyük resim :  İlaç Ara Tiyofen Glikokortikoid Steroidler CAS 110-02-1 Parfüm için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO 9001, KOSHER, SGS
Model numarası: 110-02-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 grame
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g, 1kg / folyo çanta; 10kg / 25kg/davul
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Haftalık 500kg
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Tioıen CA'LARI: 110-02-1
Renk: açık sarı sıvı MF: C6H6N2O
Saflık: % 99 Fiyat: negotiable
Teslimat Süresi: ödeme onayladıktan sonra bir iş günü içinde İşlevi: Parfüm üretimi

Parfüm için CASIO 110-02-1 Thiophene Aramar Ara

 • Tiyofen CAS 110-02-1'in Hızlı Detayları:

Ürün adı: Tiyofen
Diğer Adı: CP 34; Cp34; Furan, Thio-; Hopkin laktik asit reaktifi; Huile H50; Huile HSO; Huileh50; Huilehso
Orijinal: Çin
CAS: 110-02-1
Moleküler formül: C4H4S
MW: 84.14
EINECS: 203-729-4
Marka adı NJBsterteroid
Önde gelen zaman Ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde
Teslimat EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS ile hızlı ve güvenli gönderim
Saflık % 99
Paket Özel gereksinime göre Gizli ve Gizli paket
Görünüm Renksiz ila soluk sarı sıvı
Sertifika SGS, ISO 9001, KOSHER
Ödeme şartları Western Union, Para Gramı, T / T, Bitcoin
minimum sipariş miktarı 10g
Fiyat Pazarlık edilebilir
Kullanım Tiyofen, çeşitli organik moleküllerin ve fonksiyonel özellikler sağlayan farmasötiklerin yapı taşı olarak kullanılır.
Moleküler yapı

 • Tiyofen CAS 110-02-1'e genel bakış :

Tiyofen, bir kükürt atomu içeren beş üyeli heterosiklik bileşikler olup, küçük miktarlarda ham kömür katranlı ham benzen ile sunulmaktadır. Kaynama noktası 84 ° C olan benzen aromatik olarak benzer bir sıraya sahip olan renksiz bir sıvı türüdür. Suda çözünmez ve etanol, etil eter, aseton, benzen, karbon tetraklorür, heptan, piridin ve 1,4-dioksan ile karıştırılabilir.

Yanıcıdır ve 850 ℃'ye ısıtıldığında ayrışmadan yüksek bir ısı direncine sahiptir. Asitik koşullar altında polimerize değildir, ayrıca parçalanmaz ve oksitlenmeye duyarlı olmaz. Ayrıca orta düzeyde toksisiteye sahiptir. Tiofen halkasındaki 5 atom sp2 hibritine aittir ve aynı düzlemde bulunur. Kükürt atomundaki bir çift paylaşmayan elektronun işgal edilmiş p-orbitali, paralel ve çakışan, 4 atomu kaplar ve 5 atom / 6 elektron kapanış konjuge sistemini kaplar ve böylece aromatik olurlar.

Tiofen, çoğunlukla alfa-konumunda (2 konum veya 5 konum) meydana gelen elektrofilik substitusyonlu benzen yerine elektrofilik yer değiştirme reaksiyonuna sahiptir. Tiyofenin önemli bir türevi, oda sıcaklığında sülfürik asitle çözündürülebilen 2-tiyofen asit üretmek suretiyle konsantre sülfürik asit ile sülfonasyon reaksiyonuna sahip olabilen biyotindir. Böylece insanlar genellikle ham benzen tiyofen çıkarmak için bu yöntemi kullanın.

 • Tiyofen CAS 110-02-1'in Uygulanması:

1. Tiyofen, çeşitli boyalar, parfümler, termal şoka dirençli plastik, yüksek etkili solvent, uyarıcı hormon, insektisit, parlatma maddeleri, kozmetik ve biyolojik aktif maddeler ile vitaminler, anestezi ve antibiyotiklerin üretiminde kullanılabilir.

2. Ayrıca geniş spektrumlu anthelmintik pirantelin hazırlanmasının hammaddelerinin yanı sıra antibakteriyel ilaçlar sefalosporin I ve II de kullanılabilir.

Ayrıca, sülfolan gibi çözücülerin daha da hazırlanması için kullanılabilir. Kimyasal veya elektrokimyasal yöntemlerin kullanılması, poliyofen sentezini sağlayabilir ve doping işleminden sonra 2 ~ 10.6 × 103S / m iletkenliğe sahip olabilir ve bu nedenle potansiyel bir uygulama şekli olan iletken polimer malzemelerden bir türdür.

4. Sadece sefalosporin ilaçlarının sentezi için değil aynı zamanda boyalar, sentetik reçineler, çözücüler vb. Üretiminde de kullanılır.


5. Uyuşturucu ve plastikleştirici yapmak için kullanılır; Tiyofen geniş bir uygulama yelpazesine sahip önemli bir organik kimyasal hammaddedir. Genellikle boyalar, ilaçlar ve reçineler için kullanılır. Yeni geniş spektrumlu sefalosporin antibiyotiğinin sentezi için kullanılabilir ve önemli bir farmasötik ve kimyasal katkıdır. Aynı zamanda renkli filmler ve hüner fotoğrafçılığı ve uranyum ve diğer metallerin ekstraksiyonu ve ayrılması için kullanılan karmaşık bir reaktifi sentezlemek için de uygulanabilir.


6. İlaç, boya ve plastiğin ham maddesi ve plastikleştiricisi olarak kullanılır.


7. Temelde tiyofen asetik piridin ve pirantel hazırlamak için kullanılan ilaç endüstrisinin ara ürünleri olarak kullanılır. Reçine ve boya endüstrisini sentezlemek için hammadde olarak da kullanılabilir. Ayrıca bir organik çözücü olarak da kullanılabilir. Bir kimyasal reaktif olarak, kromatografi analizi için standart bir reaktif olarak kullanılır.


8. Kromatografi analizi için bir çözücü, standart referans maddesi olarak ve organik sentez için de kullanılır.


9. Tiyofen boyalar, farmasötikler ve reçinenin üretimi için kullanılabilir; Yeni geniş spektrumlu sefalosporin antibiyotiklerinin sentezi için; Renkli filmler ve hüner fotoğrafçılığı için kullanılır; Bazı kompleks reaktiflerin sentezi için kullanılır; Bakalit ve reçinelerin sentezinde önemli bir ara maddedir.

10. Tiyofenin kendisi, iyi bir mum çözücü ve boya temizleyicidir. Tiyofenin türevleri, çeşitli farmakolojik aktivitelere sahiptir. Mükemmel performansa sahip çeşitli tiyofen-azo boyaları vardır. Tiyofen'in sülfonilüre türevleri, ultra düşük etkili toksisiteye sahip yeni herbisitlerdir. Diğer türevler ayrıca böcek öldürücü, mantar öldürücü ve hayvansal ve bitki büyüme arttırıcı ajan olarak da kullanılabilir.

Ayrıca, tiyofenin bazı türevleri organik yarıiletkenlerin bileşenidir. Kısacası tiyofen ve türevleri ilaç endüstrisinde, boya endüstrisinde, böcek ilaç endüstrisinde, reçine endüstrisinde ve kimya endüstrisinde çok önemli bir yere sahiptir.

 • Tiofen CAS 110-02-1'in üretim yöntemi:

1. Tiyofen şeyl yağı ve kömür katranı içinde verilir. Önce 110-150 ° C'de hidroliz için hammadde olarak ham benzen yıkama atığı asitini kullanın. Hidrolizden gelen gaz, hidroliz damıtma sütunu vasıtasıyla üstten yoğunlaştıncıya konur.

2. Yoğunlaştırılmış ürün,% 15-25 tiyofen,% 50-60 ksilen ve ayrıca benzen, toluen, metil tiyofen ve bazı bilinmeyen maddeler içerir. Atık ton başına yaklaşık 10 kg distilasyon ürünü çıkartılabilir. Katı sodyum hidroksit ile dehidratasyondan sonra ve damıtmayla daha da arıtılmış saflaştırmadan sonra,% 90 -% 95 tiyofen ürünü elde edebilirsiniz.

3. Tiyofenin kimyasal sentezi, ham maddeler olarak bütan ve kükürt kullanabilir; Bütan önce hidrojen giderme işlemine tabi tutulur ve daha sonra tiyofen oluşturmak üzere kükürt ile bir halka oluşturur. Laboratuar, 1,4-dikarbonil bileşiği ve fosfor trisülfid arasındaki reaksiyon vasıtasıyla tiyofen hazırlar.

 • Bir Sipariş Nasıl Tamamlanır

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.Ürünümüzün detay fiyatını göndeririz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunarız;
4. Siparişi teyit eder ve önceden% 100 para ödersiniz ve bize ayrıntılı adresinizi gönderin.
5. İhtiyaçlarınıza göre sevkiyatı ayarlayacağız.
6.Kağıt aldıktan sonra satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Nakliye Alıcı bilgilerinizi verin. (Telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkeler ve sipariş miktarlarına göre
Teslim süresi Ödemenizin alınmasını müteakip 12 saat içinde düzenlenmiştir.
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları teklif edilecek.
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası Sunulduktan sonra Net üzerinden açılır. Ödeme makbuzu ile 24 saat içinde normalde.
Satış sonrası servis Steroidler ile ilgili sorunlar ve endişeler için çevrimiçi 24/7

 • Görevimiz

1.Yüksek kalite ve standart

 • Standart: Kurumsal Standart;
 • Tüm Saflık ≥% 98;
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz.

2. Hızlı ve güvenilir teslimat:

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut;
 • Güvenli ve şeffaf nakliye. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri;
 • Gümrük geçiş oranı ≥99%;
 • Kendi acentamız / remailer / distribütörümüz ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilir ve aktarım için orada stokumuz var.

3.Servis

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, arzularını karşılayarak uygun stok ve hızlı teslimat yapmalarını sağlıyor.
 • Piyasa geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, toplantı müşterilerimizin gereksinimi bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet güven ve müşterilerden övgü kazanmak.

 • Yukarıdaki ürünlerle ilgilendiğinizde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İlgili kişi:

Jerry Zhang

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)