Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa ÜrünlerGlukokortikoid steroidler

Antifungal Ajan olarak Clotrimazole Glukokortikoid Steroid CAS 23593-75-1

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Antifungal Ajan olarak Clotrimazole Glukokortikoid Steroid CAS 23593-75-1

Çin Antifungal Ajan olarak Clotrimazole Glukokortikoid Steroid CAS 23593-75-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Antifungal Ajan olarak Clotrimazole Glukokortikoid Steroid CAS 23593-75-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO 9001, KOSHER, SGS
Model numarası: 23593-75-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 grame
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g, 1kg / folyo çanta; 10kg / 25kg/davul
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Haftalık 500kg
Detaylı ürün tanımı
Adı: klotrimazol CA'LARI: 23593-75-1
Renk: Beyaz toz MF: C22H17ClN2
Saflık: % 99 Fiyat: negotiable
Teslimat Süresi: Ödemeyi onayladıktan sonra bir iş günü içinde İşlevi: Antifungal Ajan

Antifungal Ajan olarak Pharmac Intermediate Clotrimazole CAS 23593-75-1

 • Clotrimazole CAS 23593-75-1 Hızlı Detayları:

Ürün adı: Klotrimazol
Diğer Adı: (2-klorofenil) difenilmetil) -lH-imidazol; 1- (alfa- (2-Klorofenil) benzhidril) imidazol; 1- (0-klorofenil) benzamid; Kloro-alfa, alfa-difenilbenzil) -imidazol; l - [(2-klorofenil) difenilmetil] -lH-imidazol; l- [alfa- (2-klorofenil) benzhidril] imidazol; lH-imidazol, l - [(2- Klorofenil) difenilmetil] -;
Orijinal: Çin
CAS: 23593-75-1
Moleküler formül: C22H17CIN2
MW: 344.84
EINECS: 245-764-8
Marka adı NJBsterteroid
Önde gelen zaman Ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde
Teslimat EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS ile hızlı ve güvenli gönderim
Saflık % 99
Paket Özel gereksinime göre Gizli ve Gizli paket
Görünüm Beyaz toz
Sertifika SGS, ISO 9001, KOSHER
Ödeme şartları Western Union, Para Gramı, T / T, Bitcoin
minimum sipariş miktarı 5g
Fiyat Pazarlık edilebilir
Moleküler yapı

 • Clotrimazole CAS 23593-75-1'e genel bakış:

1. Klotrimazol, çeşitli patojen mantarları inhibe edici etkisi olan yapay olarak sentetik bir azol antifungal ajandır. Aynı zamanda yüksek konsantrasyonda mantarları doğrudan öldürebilir. Clotrimazole, sitokrom P450 aktivitesine müdahele ederek fungal ergosterol ve diğer steroidlerin biyosentezini engeller; Mantar hücresi zarının hasar görmesine neden olur ve hücredeki birçok önemli materyalin sızıntısına neden olan geçirgenliğini değiştirir;

2. Klotrimazol mantar trigliseridinin ve fosfor-lipidin biyosentezini de engelleyebilir; Ürün halen oksidaz ve peroksidaz aktivitesini inhibe ederek hücredeki peroksitlerin aşırı birikmesine neden olarak mantar alt hücrelerinin yapılarının bozulmasına ve nekrozuna neden olabilir. Clotrimazole, Epidermophyton, Trichophyton, aspergillosis, renklendirme mantarları, Cryptococcus ve Candida türlerine karşı mükemmel anti-fungal etkinliğe sahip geniş spektrumlu antifungal aktiviteye sahiptir. Sporotrisk schenckii, blastomikoz dermatitidis, Blastomyces kokidioidlerin yanı sıra Histoplasma'ya karşı belirli antifungal etkiye sahiptir.


3. Hem in vivo hem de in vitro Candida, Cryptococcus, Aspergillus, alg bakteri, dermatofit vb. Karşı mantar önleyici etkili etkisi vardır. Cilt yüzeysel mikozlannın tedavisinde etkinlik griseofulvin'e benzer iken, derin mantar hastalığının tedavisinde etkinliği amfoterisin B'ye benzerdir.

4. Candida albicans, Cryptococcus neoformans, coccidioidomycosis ve histoplazma gibi viseral patojen fungusların tedavisinde mükemmel bir etkinliğe sahiptir. Candida albicans üzerindeki etkisi nistatinden daha güçlüdür. Mantarların bu tür ürüne karşı direnç geliştirmesi kolay değildir. Bu ürün kolayca oral yoldan emilir ve aspergillosis fumigatus, kandidiasis, cryptococcosis, coccidioidomycosis, histoplasmosis (köpekler, kediler) ve fungal septisemi gibi sistemik fungal enfeksiyonların tedavisinde kullanılabilir.

5. Ciddi mantar enfeksiyonu için, tercihen amfoterisin B ile kombinasyon halinde kullanılması önerilir. Topikal olarak, mantar öncesi ve hayvan çiftçiliği gövdesi ve saç tineası gibi yüzeysel mantar enfeksiyonlarının tedavisinde de kullanılabilir. Bununla birlikte, tinea kapitisin tedavisinde geçersizdir. Clotrimazole ayrıca bazı Gram pozitif bakterilerin ve Trichomonas vaginalis'in tedavisinde belirli etkinliğe sahiptir.

 • Clotrimazole CAS 23593-75-1 Uygulaması:

Kandidiaz ringworm, tinea versicolor, atlet ayağı, tırnak tırnak solucanı ve diğer deri enfeksiyonlarını tedavi etmek için% 1 clotrimazole krem ​​veya solüsyonunun klinik topikal kullanımı. Klitorrimazol vajinal tabletleri (100 mg), kandidiyaz ve trikomoniasis vajinal enfeksiyonların tedavisinde kullanılabilir. Yan etkiler arasında lokal tahriş ve yanma hissi bulunur. Ağız yolu derin mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılabilir ancak gastrointestinal tahriş, nötropeni ve karaciğer fonksiyon bozuklukları gibi ciddi yan etkilere neden olabilir.


1. Ağızdan uygulama: (1) orofaringeal kandidiaz tedavisinde kullanılabilir. (2) aynı zamanda kemoterapi ve bağışıklığı baskılanmış veya kusurlu hastaların orofarengeal kandidiaz enfeksiyonunun önlenmesi için de kullanılabilir.


2. Topikal: (1) cilt kandidiazisi. (2) Trichophyton, Epidermophyton ve küçük sporlardan kaynaklanan tinea, jökük kaşıntı ve zambak; Pityrosporum'un neden olduğu tinea versicolor.


3. Vajinal uygulama: (1) Candida veya diğer mantarların neden olduğu vajinit. (2) maya kaynaklı vajinal enfeksiyon. (3) Uyuşturucu hassas suşlarının neden olduğu Vajina süper enfeksiyonu.

 • Clotrimazole CAS 23593-75-1'in Farmakokinetiği:

1. Bu ürün, oral uygulama sonrasında nadiren emilir. Yetişkin, oral yoldan 3 uygulandıktan sonra, 2 saatte sadece 1.29 mg / L, 6 saatte 0.78 mg / L olan plazma konsantrasyonunun tepe noktasına sahiptir. Karaciğer enzimlerinin indüksiyon etkisi nedeniyle sürekli uygulama üzerine serum konsantrasyonu azalabilir.

2. Eliminasyon yarı ömrü 4,5 ila 6 saattir. Ürünlerin çoğu karaciğerde metabolik olarak inaktive olur ve safra ile atılır ve yalnızca prototipinde idrar atılımına maruz kalan az miktarda (dozun% 1'inden azı) bulunur. İdrar ekskresyonu çoğunlukla aktif olmayan metabolitlerdi.

3. Bu ürün, oral yoldan absorplanmayan kısmın yanı sıra safra atılımı yoluyla fraksiyon da dahil olmak üzere dışkıda yüksek konsantrasyonda sunulmaktadır. Clotrimazole, karaciğer ve yağ dokusunda bulunan yüksek konsantrasyonda vücutta yaygın olarak bulunur. Normal menenjelere nüfuz edemez ve beyin omurilik sıvısına girmez. Bu ürünün serum protein bağlanma oranı% 50'dir.

 • Clotrimazole CAS 23593-75-1 Yönetim Talimatları:

1, ilaç sistemik fungal enfeksiyonlar için kullanılamaz. İlaçın zayıf oral absorpsiyonu nedeniyle advers reaksiyonlar yaygın olmakla birlikte, çoğunlukla topikal veya vajinal uygulama uygularız.
2, bu ilacı kullandıktan sonra, ilaca göz temasından kaçınmalısınız.
3, klotrimazol vajinal tabletler oral uygulama yoluyla yasaklanmalıdır.
4, Bu ürünün tabletlerinin bir kez uygulanması, ilacın yavaş ve tamamen çözülmesine izin vermek için genel olarak 15 ila 30 dakika sürmelidir. Çiğnemekten veya bütün tablet yutmaktan kaçınmalısınız.
5, menstrüasyon sırasında virginal tedavi yasaklanmalıdır.
6. Geçici nöropsikiyatrik bozukluk, şiddetli gastrointestinal reaksiyonlar ve lokal cilt alerjik reaksiyonu olursa, ilacın derhal kesilmelidir.

 • Bir Sipariş Nasıl Tamamlanır

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.Ürünümüzün detay fiyatını göndeririz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunarız;
4. Siparişi teyit eder ve önceden% 100 para ödersiniz ve bize ayrıntılı adresinizi gönderin.
5. İhtiyaçlarınıza göre sevkiyatı ayarlayacağız.
6.Kağıt aldıktan sonra satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Nakliye Alıcı bilgilerinizi verin. (Telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkeler ve sipariş miktarlarına göre
Teslim süresi Ödemenizin alınmasını müteakip 12 saat içinde düzenlenmiştir.
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları teklif edilecek.
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası Sunulduktan sonra Net üzerinden açılır. Ödeme makbuzu ile 24 saat içinde normalde.
Satış sonrası servis Steroidler ile ilgili sorunlar ve endişeler için çevrimiçi 24/7

 • Görevimiz

1.Yüksek kalite ve standart

 • Standart: Kurumsal Standart;
 • Tüm Saflık ≥% 98;
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz.

2. Hızlı ve güvenilir teslimat:

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut;
 • Güvenli ve şeffaf nakliye. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri;
 • Gümrük geçiş oranı ≥99%;
 • Kendi acentamız / remailer / distribütörümüz ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilir ve aktarım için orada stokumuz var.

3.Servis

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, arzularını karşılayarak uygun stok ve hızlı teslimat yapmalarını sağlıyor.
 • Piyasa geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, toplantı müşterilerimizin gereksinimi bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet güven ve müşterilerden övgü kazanmak.

 • Yukarıdaki ürünlerle ilgilendiğinizde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İlgili kişi:

Jerry Zhang

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)