Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa ÜrünlerGlukokortikoid steroidler

Besin Takviyesi L-karnitin Glukokortikoid Steroidler, CAS 541-15-1 Kilo Kaybı Tozları

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Besin Takviyesi L-karnitin Glukokortikoid Steroidler, CAS 541-15-1 Kilo Kaybı Tozları

Çin Besin Takviyesi L-karnitin Glukokortikoid Steroidler, CAS 541-15-1 Kilo Kaybı Tozları Tedarikçi

Büyük resim :  Besin Takviyesi L-karnitin Glukokortikoid Steroidler, CAS 541-15-1 Kilo Kaybı Tozları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO 9001, KOSHER, SGS
Model numarası: 98-92-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 grame
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g, 1kg / folyo çanta; 10kg / 25kg/davul
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Haftalık 500kg
Detaylı ürün tanımı
Adı: L-Carnitine CA'LARI: 541-15-1
Renk: Beyaz toz MF: C7H15NO3
Saflık: % 99 Fiyat: negotiable
Teslimat Süresi: Ödemeyi onayladıktan sonra bir iş günü içinde İşlevi: Beslenme Desteği

Besin Takviyesi L-karnitin Glukokortikoid Steroidler, CAS 541-15-1 Kilo Kaybı Tozları

 • L-karnitin CAS 541-15-1 Hızlı Detayları :

Ürün adı: L-karnitin
Diğer Adı:

3- KARBOKSİ-N, N, N-TRIMETİL-2-PROPEN-1-AMİNİUM KLORÜR; 3-HİDROKSİ-4- (TRİMETİLAMAMİON) -BUTANOAT; 3-HİDROKSİ-GAMMA- (TRİMETİLAMAMİON) -BÜTİRAT; LEVKARONİTEN; L-CARNİTİN; L-Karnitin; L (-) - CARNİTİN; L-KARNİTİN;

Orijinal: Çin
CAS: 541-15-1
EINECS: 208-768-0
Moleküler formül: C7H15NO3
Marka adı NJBsterteroid
Önde gelen zaman Ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde
Teslimat EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS ile hızlı ve güvenli gönderim
Saflık % 99
Paket Özel gereksinime göre Gizli ve Gizli paket
Görünüm Beyaz toz
Sertifika SGS, ISO 9001, KOSHER
Ödeme şartları Western Union, Para Gramı, T / T, Bitcoin
minimum sipariş miktarı 10g
Fiyat Pazarlık edilebilir
Kullanım Antimethemoglobinemik, siyanür panzehiri, kilo verme
Moleküler yapı

 • L-karnitin CAS 541-15-1'e genel bakış :

1. Carnitine B sınıfı bir vitamin türüdür. Bu nedenle, bazı insanlar amino asitler ile benzer yapıya sahip olduklarından, bir amino asit olarak sınıflandırırlar. Ana işlevi, uzun zincirli yağ asitlerinin taşınmasını kolaylaştırarak enerji sağlamaktır. Bu, kalp, karaciğer ve iskelet kasında yağ birikimini önler. Kalp hastalığında diyabet, yağlı karaciğer ve yağ metabolizması bozukluğunu kontrol edebilir. Karnitin almak kalbe verilen hasarı azaltabilir. Kan trigliserid seviyesini düşürebilir ve ayrıca kilo kaybını artırmada belirli bir role sahip olabilir. Carnitine, E vitamini ve C vitamininin antioksidan etkisini daha da artırabilir.

2. Karnitin eksikliği, karnitin sentezinin mide ekşimesi, kas atrofisi ve obezite gibi semptomların genetik olarak eksikliği gibi konjenital koşullardır. Erkekler kadınlardan daha çok karnitin ister. Vejetaryen karnitin eksikliğine yakalanma eğilimindedir.


3. Vücutta yeterli demir, tiamin, vitamin B6, lisin, metionin ve C vitamini varsa, karnitin eksik olmazdı. Karnitin bakımından zengin gıdalar et ve sakatat içerir.

4. Sentetik karnitin, L-vücut, dekstral ve rasemik olmak üzere üç forma bölünmüştür ve L-karnitin en iyi etkiye sahiptir.

5. L-karnitin, çeşitli fizyolojik aktivitelere sahip bir bileşik türüdür. En önemli görevi yağ asidi beta-oksidasyonunu arttırmak ve aynı zamanda enerji metabolizmasını etkilemek için mitokondrial içindeki asil oranını düzenlemektir. L-karnitin, dallanmış zincirli amino asit metabolitlerinin taşınmasına katılabilir ve böylece dallanmış zincirli amino asitlerin normal metabolizmasını teşvik edebilir. Buna ek olarak, L-karnitin keton cisimciklerinin ortadan kaldırılması ve kullanılmasında etkili olabilir ve serbest radikalleri temizlemek, zarın stabilitesini korumak, hayvanın bağışıklığını ve anti-stres ve hastalık direnci yeteneğini arttırmak için biyolojik antioksidanların rol oynar.

6. L-karnitin bir kilo verme ilacı değildir. Başlıca rolü, kilo vermekle aynı şey olmayan yağ yakmaktır. Kilo vermek için L-karnitin kullanmak, yardımıyla yağ yakmak yanında, hareketi hala kilo kaybı için anahtardır; Bunun yerine karnitin destekleyici bir rol oynamaktadır. Egzersiz sadece diyet gibi büyük değilse, kilo kaybı L-karnitin kullanıldığında artmayacaktır.

 • L-karnitin CAS 541-15-1 Uygulaması:

1.L-karnitin, Çin tarafından yeni onaylanmış bir diyet takviyesidir. Çoğunlukla soya bazlı bebek mamalarını güçlendirmek ve yağ emilimini ve kullanımını arttırmak için kullanılır. D- ve DL-tipi hiçbir besin değeri taşımaz. Çin devletleri: Bisküvi, içme sıvıları ve sütlü içeceklerde 600 - 3000mg / kg kullanım miktarlarında kullanılabilir; Katı içecek, içme sıvısı ve kapsül için miktar 250 ~ 600 mg / kg olmalıdır; Süt tozu miktarı 300-400 mg / kg'dır; Bebek formülünde kullanım miktarı 70 ~ 90mg / kg'dır (L-karnitin, 1g eş değer 0.68g L-karnitin tartrat açısından).

2.İlaç, besleyici sağlıklı gıda, fonksiyonel içecekler ve yem katkı maddeleri.

3. İştah arttırıcılar olarak kullanılır.

 • L-karnitin CAS 541-15-1'in fonksiyon gıdalarının uygulanması ve olasılığı:

L-karnitin, yeni bir besin takviyeleri türü olarak, özellikle bebek formülü katkı maddesi, sporcu gıdası ve kilo verme ve vücut geliştirme materyali olarak işlevsel gıdalarda yaygın olarak uygulanmaktadır. Ticarileştirilmiş L-karnitin esas olarak hidroklorik asit tuzu, tartarik asit tuzu ve sitrik asit magnezyum tuzlarıdır.

1. Bebek mamulu gıdalarda uygulama :

L-karnitin, bebeğin enerji kaynağı olarak yağ almak metabolizma sürecinde önemli bir rol oynar. Bundan dolayı, L-karnitin'in hiçbir biyosentezinin zayıf kabiliyeti, normal metabolizmasının taleplerini karşılayamıyor, vücut yağ oksidasyon durumunun en iyi şekilde sağlanması ve yeterli olmasını sağlamak için eksojen L-karnitin bazının alınması gerekiyor. Bebeğin normal vücut ısısını korumak için enerji.

Buna ek olarak, L-karnitin'in bebek büyüme ve gelişimini arttırma ve metabolik dengeyi iyileştirme üzerinde bazı etkileri vardır. Dolayısıyla bebek mamalarındaki L-karnitini, özellikle soya bazlı bebek formülünde güçlendirmek gereklidir. Soya içerisindeki düşük karnitin içeriğinden dolayı, bebek mamalarındaki L-karnitin içeriğinin sınırı Çin'de 70-90 mg / kg'dır. Şimdi Çin, piyasaya giren karnitinle güçlendirilmiş bebek formüllü süt içeriyor.

2. Atletlerin Uygulanması Yiyecek

Decombaz J. ve arkadaşları, şiddetli egzersiz sonrasında insan kas dokusundaki serbest karnitin içeriğinin% 20 oranında azalacağını ve karnitin takviyesinin vücudun yorgunluğunu hafifletebileceğini bildirmiştir çünkü L-karnitin vücudun yağ oksidasyonunu da destekleyebilir Spor dayanıklılığı ve patlayıcılık iyileştirmesi için yeterli olan yeterli enerjiyi sağlayın.

L-karnitin oktakozanol ile kombinasyon halinde kullanılıyorsa, vücut mukavemetinin arttırılması etkisi sistemik kasların gevşemesi, geliştirilmiş patlayıcı güç ve dayanıklılık ve artmış bazal metabolik hızın yanı sıra miyokardın beslenme durumunun iyileşmesi olarak ortaya çıkacaktır. . Yaygın olarak kullanılan yöntem, sporcu içeceklerine L-karnitin eklemektir.

3. Kilo verme yeminde uygulama

70'lerin başında, obezitenin önlenmesi ve tedavisi için DL-karnitin kullanımına ilişkin bir patent bildirilmiştir. Daha sonra, olumsuz etkiden dolayı, DL-karnitin yerini L-karnitin aldı. Uygulama, L-karnitin takviyeli gıdaların in vivo olarak karnitin eksikliğinden kaynaklanan yağ metabolizması bozukluğunun tedavisinde iyi bir etkiye sahip olduğunu kanıtladı. Karaciğer ve kas liflerinde lipid birikimi nedeniyle obezite ve yağlı karaciğer önleyebilir.

Kuwata, egzersiz eksikliği nedeniyle obezite hastalarının büyük miktarda birikmiş yağa sahip olduğunu ve düşük karnitin biyosentez kabiliyetine sahip olduğunu düşünüyordu. L-karnitin alımıyla fazla vücut yağını etkili bir şekilde serbest bırakılacak enerjiye çevirebilirler, böylece obezitenin önlenmesi ve tedavisinde rol oynarlar. Böylece ana bileşen L-karnitin içeren lipid düşürücü gıda, Avrupa pazarında çok popüler hale gelir.

 • Bir Sipariş Nasıl Tamamlanır

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.Ürünümüzün detay fiyatını göndeririz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunarız;
4. Siparişi teyit eder ve önceden% 100 para ödersiniz ve bize ayrıntılı adresinizi gönderin.
5. İhtiyaçlarınıza göre sevkiyatı ayarlayacağız.
6.Kağıt aldıktan sonra satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Nakliye Alıcı bilgilerinizi verin. (Telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkeler ve sipariş miktarlarına göre
Teslim süresi Ödemenizin alınmasını müteakip 12 saat içinde düzenlenmiştir.
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları teklif edilecek.
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası Sunulduktan sonra Net üzerinden açılır. Ödeme makbuzu ile 24 saat içinde normalde.
Satış sonrası servis Steroidler ile ilgili sorunlar ve endişeler için çevrimiçi 24/7

 • Görevimiz

1.Yüksek kalite ve standart

 • Standart: Kurumsal Standart;
 • Tüm Saflık ≥% 98;
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz.

2. Hızlı ve güvenilir teslimat:

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut;
 • Güvenli ve şeffaf nakliye. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri;
 • Gümrük geçiş oranı ≥99%;
 • Kendi acentamız / remailer / distribütörümüz ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilir ve aktarım için orada stokumuz var.

3.Servis

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, arzularını karşılayarak uygun stok ve hızlı teslimat yapmalarını sağlıyor.
 • Piyasa geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, toplantı müşterilerimizin gereksinimi bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet güven ve müşterilerden övgü kazanmak.

 • Yukarıdaki ürünlerle ilgilendiğinizde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İlgili kişi:

Jerry Zhang

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)