Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa ÜrünlerGlukokortikoid steroidler

Gıda Aracı Olarak İlaç Ara İnositol CAS 87-89-8, Yan Etki Yok

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Gıda Aracı Olarak İlaç Ara İnositol CAS 87-89-8, Yan Etki Yok

Çin Gıda Aracı Olarak İlaç Ara İnositol CAS 87-89-8, Yan Etki Yok Tedarikçi

Büyük resim :  Gıda Aracı Olarak İlaç Ara İnositol CAS 87-89-8, Yan Etki Yok

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO 9001, KOSHER, SGS
Model numarası: 87-89-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 grame
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g, 1kg / folyo çanta; 10kg / 25kg/davul
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: Haftalık 500kg
Detaylı ürün tanımı
Adı: Inositol CA'LARI: 87-89-8
Renk: Beyaz toz MF: C6H12O6
Saflık: % 99 Fiyat: negotiable
Teslimat Süresi: Ödemeyi onayladıktan sonra bir iş günü içinde İşlevi: Gıda takviyesi

Gıda Aracı Olarak İlaç Ara İnositol CAS 87-89-8, Yan Etki Yok

 • Inositol CAS 87-89-8'in Hızlı Detayları:

Ürün adı: Inositol
Diğer Adı: ŞEKER ET, KESİZ ANTİPAKTAKLİ GÖZ FAKTÖRÜ, PHASEOMANNİT, MYO-İZOZİT, MYO-İNOSİTOL, 1,2,3,5 / 4,6-SİKLOHEXANEHEKOL, 1,2,3,5 / 4,6-HEXAHYDROKSİSİKLOHEXANE, 1,2, 3,4,5,6-sikloheksanheksol;
Orijinal: Çin
CAS: 87-89-8
EINECS: 201-781-2
Moleküler formül: C6H12O6
MW: 180.16
Marka adı NJBsterteroid
Önde gelen zaman Ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde
Teslimat EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS ile hızlı ve güvenli gönderim
Saflık % 99
Paket Özel gereksinime göre Gizli ve Gizli paket
Görünüm Beyaz toz
Sertifika SGS, ISO 9001, KOSHER
Ödeme şartları Western Union, Para Gramı, T / T, Bitcoin
minimum sipariş miktarı 10g
Fiyat Pazarlık edilebilir
Kullanım Bir dizi sinyal ve ikincil haberci moleküllerin yapısal temeli; Insülin sinyal iletimi, hücre iskelet montajı, sinir rehberliği, zar potansiyelleri, serotonin aktivitesi ve yağların parçalanması ve kolestrolün düşürülmesi.
Moleküler yapı

 • Inositol CAS 87-89-8'e genel bakış :

1. Inositol B sınıfı vitaminlere aittir. Hidroksil göreceli halka düzleminin farklı yönlendirme nedeniyle, optik olarak aktif olmayan 7 formu, optik olarak aktif iki türü (L-formu ve D-formu) olmak üzere toplam dokuz izomer türüne sahiptir.

2. Doğada, tüm canlı dokularda ya serbest ya da bağlı bir devlet olarak yaygın olarak bulunur ve hayvansal ve bitki hücrelerinde yaygın olarak kullanılan bir bileşentir. Gastrointestinal mikroplar tarafından sentezlenebilir, vücuttaki karbonhidrat ve lipid metabolizmasına karışmaktadır. Genellikle hayvanda fosfatidilinositol şeklinde sunulmaktadır. En çok beyin, kalp ve iskelet kasında bulunur. Çoğunlukla bitkilerde inositol fosfat formundadır ve kalsiyum, çinko ve demir ile sindirim ve emilimine müdahale eden çözünmeyen bileşiklere bağlanabilir. Günlük diyette inositol eksikliği saç dökülmesine neden olabilir ve gelişimi olumsuz etkileyebilir.

3. Inositol, hücre uyarıldıktan sonra trifosfat türevinin lipid konjügatından salındığı, dolayısıyla ikincil haberci rolünü oynayan hücre içi kalsiyum metabolizmasına ilişkindir. Bu işlem hücre içi kalsiyum havuzunu salgı, metabolizma, hücre bölünmesi ve ışık iletimi gibi pek çok hücresel olayın düzenlenmesine katılmak için seferber edebilir.

4. Inositol sıklıkla klinik olarak karaciğerdeki aşırı yağ birikimini önleyebilir veya azaltabilen ve böylece karaciğer yağ metabolizmasını teşvik eden B vitamini kompleksiyle birlikte kullanılır. Bu, kan lipidlerini düşürmek ve karaciğer hücrelerinin yağının infiltrasyon etkisini ortadan kaldırmak için bir etkiye sahiptir.

5. Yağlı karaciğer, alkol karaciğer hastalığı, ateroskleroz, yüksek kan kolestrolü, diyabet, alopesi, hiperlipidemi vb. Tedavisinde kullanılabilir. Fosfatidilinositol gibi türevleri, hücre zarının bileşenlerinden biridir. Fitat (fitik asit) veya fitin (fitin) genellikle yüksek bitkilerdeki tohumlarda birikir. Pirinç kepeği veya kepekten ekstrakte edilen fitik asit gıda antioksidanları, dengeleyiciler ve koruyucular olarak kullanılabilir.

 • Inositol CAS 87-89-8'in Uygulanması:

1. Gıda takviyeleri olarak, B1 vitamini ile benzer bir etkiye sahiptir. Bebek gıdaları için kullanılabilir ve 210 ~ 250mg / kg miktarında kullanılabilir; İçilirken 25 ~ 30mg / kg'lık bir miktarda kullanılır.

2. İnositol, vücuttaki lipid metabolizması için vazgeçilmez bir vitamindir. Hipolipidemik ilaçların ve vitaminlerin emilimini artırabilir. Dahası, karaciğer ve diğer dokulardaki hücre büyümesini ve yağ metabolizmasını destekleyebilir. Yağ karaciğeri, yüksek kolesterolün adjuvan tedavisi için kullanılabilir. Yiyecek ve yem katkılarında yaygın olarak kullanılır ve sıklıkla balık, karides ve hayvancılık yemlerine katılır. Miktarı 350-500mg / kg'dır.

3. Ürün, hücre metabolizmasını teşvik edebilir, hücre besin maddesi koşullarını iyileştirebilen ve gelişimine katkı sağlayabilen, iştah artışı, iyileşme için kompleks B vitamininin bir çeşididir. Üstelik, karaciğerdeki yağ birikimini önleyebilir ve kalpteki fazla miktarda yağın alınma sürecini hızlandırabilir. Koline kadar benzer bir lipit-kemotaktik etkisi vardır ve bu nedenle karaciğer yağlı aşırı hastalığın tedavisinde ve karaciğer hastalığının sirozunda yararlıdır.

4. 380-790 mg / kg miktarda bebek maması ve takviyeli içecekler için kullanılabilir. Karaciğer ve diğer dokuların yağ metabolizmasını destekleyen ve yağlı karaciğer ve yüksek kolesterolün adjuvan tedavisi için yararlı olan vitamin sınıfı ilaçlar ve lipit düşürücü ilaçtır. Yiyecek ve içecek katkı maddelerinde yaygın olarak kullanılır.

5. İnositol, ilaç, kimya, gıda vb. Gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır. Karaciğer sirozu gibi hastalıkların tedavisinde iyi bir etkiye sahiptir. Yüksek ekonomik değere sahip ileri kozmetik hammaddeleri için de kullanılabilir.

Biyokimyasal reaktif olarak ve ayrıca farmasötik ve organik sentez için kullanılabilir; Seviyedeki kolesterolü düşürebilir ve yatıştırıcı etki gösterebilir.

 • İnositol CAS 87-89-8'in içerik analizi :

1. 200 mg numuneyi kesin olarak tartın (önceden 105 ° C'de 4 saat kurutun) ve 250 ml'lik bir behere yerleştirin. Bir sülfürik asit (TS-241) test solüsyonu ve 50 asetik anhidrit arasında 5 ml'lik bir karışım ekleyin ve sonra saat camını örtün.

2. Bir buhar banyosu üzerinde 20 dakika ısıtıldıktan sonra, bir buz banyosu üzerinde soğutun, 100 ml su ekleyin ve 20 dakika kaynatın. Soğutulduktan sonra, numuneyi az miktarda su kullanarak 250 mL'lik bir ayırma hunisine aktarın. Solüsyonu altı kere ekstrakte etmek için ard arda 30, 25, 20, 15, 10 ve 5 mL kloroform kullanın (önce beheri yıkayın). Tüm kloroform özütü, ikinci bir 250 ml ayırma hunisinde toplandı. Karışık özü 10 ml su ile yıkayın. Kloroform solüsyonunu huni pamuktan geçirin ve önceden tartılmış 150 ml'lik bir Soxhlet şişesine aktarın.

3. Ayırma hunisini ve huniyi yıkamak için 10 ml kloroform kullanın ve öz 에 katılın. Bir buhar banyosu üzerinde kuruyana kadar buharlaştırın ve sonra 105 ° C'deki bir fırında 1 saat kurutmak için aktarın. Bir desikatörde soğutun ve tartın. Elde edilen altı inositol asetat miktarını 0.4167 çarpın, yani karşılık gelen inositol miktarı (C6H12O6) kullanın.

 • İnositol CAS 87-89-8'in kimyasal özelliği :

Beyaz kristal veya kristal toz, kokusuz ve tatlıdır; Bağıl yoğunluk: 1.752 (susuz), 1.524 (dihidrat), mp 225-227 ° C (susuz), 218 ° C (dihidrat), kaynama noktası 319 ° C. Etanol, asetik asit, etilen glikol ve gliserolde hafifçe eriyen, eter, aseton ve kloroformda çözünmeyen suda çözülmüş (25 ° C, 14g / 100mL, 60 ° C, 28g / 100mL) çözülmüştür. Havada kararlı; Isıya, asit ve alkali dayanıklı ancak higroskopiktir.

 • Bir Sipariş Nasıl Tamamlanır

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.Ürünümüzün detay fiyatını göndeririz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunarız;
4. Siparişi teyit eder ve önceden% 100 para ödersiniz ve bize ayrıntılı adresinizi gönderin.
5. İhtiyaçlarınıza göre sevkiyatı ayarlayacağız.
6.Kağıt aldıktan sonra satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Nakliye Alıcı bilgilerinizi verin. (Telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkeler ve sipariş miktarlarına göre
Teslim süresi Ödemenizin alınmasını müteakip 12 saat içinde düzenlenmiştir.
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları teklif edilecek.
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası Sunulduktan sonra Net üzerinden açılır. Ödeme makbuzu ile 24 saat içinde normalde.
Satış sonrası servis Steroidler ile ilgili sorunlar ve endişeler için çevrimiçi 24/7

 • Görevimiz

1.Yüksek kalite ve standart

 • Standart: Kurumsal Standart;
 • Tüm Saflık ≥% 98;
 • Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sunabiliriz.

2. Hızlı ve güvenilir teslimat:

 • Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut;
 • Güvenli ve şeffaf nakliye. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri;
 • Gümrük geçiş oranı ≥99%;
 • Kendi acentamız / remailer / distribütörümüz ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilir ve aktarım için orada stokumuz var.

3.Servis

 • Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, arzularını karşılayarak uygun stok ve hızlı teslimat yapmalarını sağlıyor.
 • Piyasa geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, toplantı müşterilerimizin gereksinimi bizim sorumluluğumuzdur.
 • Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet güven ve müşterilerden övgü kazanmak.

 • Yukarıdaki ürünlerle ilgilendiğinizde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İlgili kişi:

Jerry Zhang

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: CPSS

Tel: +8617327093119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)