Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa ÜrünlerGlukokortikoid steroidler

Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi

Sertifika
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi

Çin Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi Tedarikçi
Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi Tedarikçi Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi Tedarikçi

Büyük resim :  Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: NJBN STEROID
Sertifika: ISO 9001; SGS; KOSHER
Model numarası: 110-17-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 grame
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 100g, 1kg / folyo çanta; 10kg / 25kg/davul
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, Bitcoin
Yetenek temini: 500kg / hafta
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Fumarik asit CA'LARI: 110-17-8
Görünüm: Beyaz toz Saflık: % 99 dk.
Fiyat: negotiable Teslimat Süresi: ödeme onayladıktan sonra bir iş günü içinde
İşlevi: Souring Ajan

Aktif İlaç İçindekiler Gıda Katkı Maddesi Fumarik Asit CAS 110-17-8 As Ekle Maddesi

  • Aktif İlaç İçerikleri Hızlı Detay Fumarik Asit :

Ürün Adı: Fumarik Asit

Eş anlamlı:

(2E) -2-Butendioik asit, (e) -2-butendiyoikasit; (e) -butenedioicaci; (E) -HO2CCH = CHCO2H; 1,2-Etendikarboksilik asit, trans-; 1,2-Etilendikarboksilik asit, (E); 1,2-ethylenedicarboxylicacid; 1,2-etilendikarboksilik asit, (e);

CAS: 110-17-8 ;

EINECS: 203-743-0

MF: C4H4O4;

MW: 116.07.

Ürün adı: Fumarik asit
Diğer Adı:

(2E) -2-Butendioik asit, (e) -2-butendiyoikasit; (e) -butenedioicaci; (E) -HO2CCH = CHCO2H; 1,2-Etendikarboksilik asit, trans-; 1,2-Etilendikarboksilik asit, (E); 1,2-ethylenedicarboxylicacid; 1,2-etilendikarboksilik asit, (e);

Orijinal: Çin
CAS: 110-17-8
EINECS 203-743-0
Moleküler formül: C4H4O4
MW: 116,07
Marka adı NJBNSteroid
Önde gelen zaman Ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde
teslim EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS ile hızlı ve güvenli gönderim
Saflık % 99
paket Özel gereksinime göre Gizli ve Gizli paket
Görünüm Beyaz kristaller
belgeleme SGS, ISO 9001, KOSHER
Ödeme şartları Western Union, Para Gramı, T / T, Bitcoin
minimum sipariş miktarı 10g
Fiyat tartışılabilir
kullanım Gıda, kaplama, reçine ve plastikleştiricilerde yaygın olarak kullanılır. Gıda endüstrisinde, yumuşatıcı içeceklere, batı tarzı şaraplara, soğuk içeceklere, souring agent olarak kullanılan fumarik asit uygulanabilir.
Moleküler yapı

  • Aktif İlaç İçerikleri'nin Açıklamaları   Fümarik Asit :

Fumarik asit, hassas kimyasal ürünlerin ara maddesinin yanı sıra önemli bir organik kimyasal hammaddedir. Bu arada, aynı zamanda gıda maddeleri, kaplamalar, reçineler ve plastikleştiricilerde yaygın olarak kullanılan maleik anhidritin önemli bir türevidir. Gıda endüstrisinde, ekşer madde olarak kullanılan fumarik asit, alkolsüz içecekler, batı tarzı şaraplar, soğuk içecekler, meyve suyu konsantresi, konserve meyveler, turşu ve dondurmada uygulanabilir. Katı içecek gazı üretim ajanı olarak kullanılan asidik bir madde olarak, hassas ürün organizasyonu ile mükemmel kabarcık dayanıklılığına sahiptir.

(1) Fumarik Asit Gıdalar:

Fumarik asit, 1946 yılından beri gıda asetatları olarak kullanılmaktadır. Bir gıda katkı maddesi olarak, asitlik düzenleyicisi olarak kullanılır ve E sayısı E297 ile gösterilebilir. Kimyasal olarak doymamış bir dikarbonik asittir ve sitrik asit döngüsünün bir parçasıdır.

Fumarik asit, birçok işlenmiş gıdaya eklenen, onları dengeli tutmak ve ekşilik sağlamak için yaygın bir gıda katkı maddesidir. Maddenin sitrik asit, diğer bir yaygın gıda katkı maddesinden daha ekşi bir tadı vardır. Fumarik asit, fumitory, bolete mantar, liken ve İzlanda yosununda doğal olarak bulunur. Bir katkı maddesi olan fumarik asit sentetik olarak üretilmekte olup esas olarak elma malik asitten elde edilmektedir. Katkı maddesi olarak fumarik asit, uluslararası kabul görmüş standartların bir araya getirdiği Codex Alimentarius Gıda Katkı Maddeleri İçin Genel Standart (GSFA) ile düzenlenir. ABD Gıda ve İlaç İdaresi, güvenliğini düşünür.

(2) Süt ürünleri:

Fumarik asit birçok süt ürününe dahildir. Bunlara çikolata sütü, kakao, eggnog, yoğun süt ve peynir altı suyu protein içecekleri dahildir. Ayrıca, pıhtılaşmış krema, süt ve krem ​​tozları ile süt ve krem ​​analoglarına (ikame maddeleri) eklenebilir. Fümarik asit, işlenmiş peynir ve peynir ikameleri de dahil olmak üzere peynir ürünlerine eklenir. Puding, aromalı yoğurt, şerbet ve sorbe gibi süt esaslı tatlılar aynı zamanda fumarik asit içerebilir. Süt yağları yayılımı ve harmanlanmış yayılımlar fumarik asit içerebilir ve böylelikle muhallebi ve muhallebi gibi yumurtaya dayalı tatlıları koruyabilirsiniz.

(3) İşlenmiş Gıdalar:

Bazı işlenmiş ve paketlenmiş gıdalar, onları dengelemek ve lezzetlerini arttırmak için onlara fumarik asit eklenir. Örneğin, pastırma ve konserve etler gibi birçok işlenmiş et, fumarik asit eklemiştir. Dondurulmuş deniz ürünleri, tütsülenmiş etler ve sosis çevresindeki yenilebilir kasalar da onlara fumarik asit eklenebilir. Fermente, konserve, kurutulmuş ve işlenmiş meyve ve sebzeler gıda katkı maddesini de içerebilir. Kurutulmuş veya korunmuş yumurta, hardal, sirke, elma şarabı, şarap ve diğer alkollü içecekler, pirinç kekleri ve diğer önceden pişirilmiş pirinç gıdaları, fumarik asit içerebilecek gıdalara ilave örneklerdir.

  • Aktif İlaç İçeren Maddelerin Tıbbi Kullanımı Fumarik Asit :

(1). Kehribarcı olarak kullanılabilir;

(2). Doymamış polyester reçine, böcek ilacı, ekşilik ajan ve amino asitlerin imalatı için kullanılabilir;

(3). Ekşi ajan olarak kullanılabilir, çoğunlukla sitrik asit ile kombinasyon halinde kullanılır. Çiğ noodle ürünlerine ve meyve suyuna 0.6g / kg maksimum kullanım miktarı ile uygulanabilir; Maksimum kullanım miktarı 0.3g / kg olan karbonatlı içecekler için de kullanılabilir.

(4). Fumarik asit, doymamış polyester reçinenin üretimi için kullanılır. Bu tür reçine, kimyasal korozyona karşı mükemmel direnç yanı sıra ısı direnci ile karakterizedir; Fumarik asit kopolimeri ve vinil asetat mükemmel bir yapışkan türüdür. Stiren kopolimerli kopolimer, cam elyaf üretiminde kullanılan hammaddedir. Fumarik asitin plastikleştirici, toksik değildir ve gıda ile vinil asetat lateks temasına uygulanabilir. Bu ürün farmasötik ve optik ağartma maddelerinin ve diğer ince kimyasalların ara maddesidir. Ekmek katkı maddesi olarak kullanılan ürün, alkolsüz içeceklerde, meyve şekerinde, jöle ve dondurmada kullanılırken çoğunlukla ekşilik maddesi sitrik asit ile kombinasyon halinde kullanılır. Fumarik asit ile sodyum hidroksit arasındaki reaksiyondan elde edilen monosidum tuzu aynı zamanda sentetik reçinenin ve mordanın ara maddesi olarak kullanılan ekşi baharat olarak kullanılabilir.

(5). Anti-bakteriyel ve anti-korozif güçlü etkisi olan gıdaların asitliği düzenleyicisi olarak kullanılabilir. Aynı zamanda asitleştirici ajan, anti-termal oksidasyon katkı maddeleri, kür hızlandırıcılar, baharatlar olarak da kullanılabilir. Katı içecek gaz üretim ajanının asit maddesi olarak kullanıldığında, oluşan kabarcık uzun ömürlü ve zariftir; Aynı zamanda tıp ve optik ağartma maddelerinin ince kimyasal ara ürünlerine de uygulanabilir. Küçük kırmızı kan hücreli aneminin tedavisinde kullanılan panzamin ve antidot, sodyum dimerkaptosüksinat ve Fersamal üretiminde kullanılır. Buna ek olarak, doymamış polyester reçinenin üretimi için de kullanılır.

(6). Standart alkalin solüsyonunun kalibrasyonu için kullanılabilir. Seryum, lantan, praseodimyum ve rubidyumdan toryumun ayrılması için kullanılabilir. Sentetik reçineye uygulanabilir. Ayrıca mordan ve antioksidan olarak da kullanılabilir.

  • Aktif İlaç İçerikleri Teknik Test Sayfası Fümarik Asit :

COA:

madde şartname Sonuç
GÖRÜNÜM BEYAZUN HASSAS TOZ uyumludur
TAHIL (KURU TEMİZLİĞİNDE) 99.5 ---% 100.5 99.93%
ARSENİK (As) ≤1PPM <1ppm
ÖNCÜLÜK ETMEK ≤2PPM <2 ppm
SİLİNEN YAŞAM ≤0.05% % 0,021
SU ≤0.5% % 0.19
PH (1:30) 2 --- 2.5 2.2
RENK (Pt-Co) ≤15 # 12 #
MALEİK ASİT ≤0.1% % 0.022
ERİME NOKTASI 286 ~ 302 ° C 298 ° C
SÜLFAT ≤0.01% % 0.005
SONUÇ Standarta uygundur

  • Bir Sipariş Nasıl Tamamlanır

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.Ürünümüzün detay fiyatını göndeririz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunarız;
4. Siparişi teyit eder ve önceden% 100 para ödersiniz ve bize ayrıntılı adresinizi gönderin.
5. İhtiyaçlarınıza göre sevkiyatı ayarlayacağız.
6.Kağıt aldıktan sonra satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Nakliye Alıcı bilgilerinizi verin. (Telefon numarası, posta kodu)
Paketleme Farklı ülkeler ve sipariş miktarlarına göre
Teslim süresi Ödemenizin alınmasını müteakip 12 saat içinde düzenlenmiştir.
Fotoğraflar Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları teklif edilecek.
Teslimat süresi Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü
Takip numarası Sunulduktan sonra Net üzerinden açılır. Ödeme makbuzu ile 24 saat içinde normalde.
Satış sonrası servis Steroidler ile ilgili sorunlar ve endişeler için çevrimiçi 24/7

  • Yukarıdaki ürünlerle ilgilendiğinizde lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İlgili Kişi: Jerry Zhang

E-posta: jerryzhang001@chembj.com

Skype: jerryzhang20161

WhatsApp: +8617327098732

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: Jim

Tel: +8617327096639

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)