Profesyonel üretim steroid tozlar, Enjeksiyon steroid sıvı, peptidler, HGH176-191, SARMs, İlaç hammadde (fenasetin), GBL, Lokal anestezikler, BB, BA, vb

Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Sertifikalar
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
iyi kalite androjenik anabolik steroidler satış için
Müşteri yorumları
Unutulmaz bir deneyim. Ben ilk kez sipariş ederken ben sürpriz yaklaşık paketi ve hızlı teslimat sağduyulu!

—— Aitor Parazation-Hollanda

Emniyet geçiş özel, güzel bir paket ve süper kalite benim en iyi tercih edilir. Evet, bunu yapabilirsiniz ve onlar yapmış. Çok mutluyum...

—— Michael Decapvcca-UK

Ben fazer negócios com Eric, ele é sempre responsável por seus clientes. Quando Cheguei em apuros, ele bir Resolve-los ajudar beni Iria. sentir-SE melhor

—— PRISCILLA DE OLIVEIRA-Brasil

Ben sohbet şimdi

Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd
laboratuar ekipmanları Monitor Testing Office environment Çeşit ekipmanları veri toplamak Our factory üretin hattı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : NJBN STEROID
No. Çalışanları : 301~500
Yıllık satış : 20million-50million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%
Servisimiz :
Nanjing Bangnuo Biyoteknoloji Co, Ltd iyi, hızlı ve rekabetçi, bilgili verimli olduğunu. Biz vücut için steroid tozlar, enjeksiyon sıvı, peptitler, HGH, SARM'ların her türlü kaynağı ve küresel spor eğitim matkets gelen musclegaining. Biz de size sağlık fitness için ilaç hammaddeleri ve ara ürünler sunabilir. Tabii ki, GBL ve phenacetin firmamız ana ürünlerden biri türüdür.
Tüm görevler sıkı gizlilik ile gerçekleştirilen ve gerekli yerde yerine koymak gizlilik anlaşmaları çerçevesinde gerçekleştirilir.
Bir molekül kaynak veya yürütülmesi ve araştırma hizmetleri düzenliyor olabilir bizim tarafımızdan ele Projeler, tüm tutku ve şevk ile vardır.

Süreç geliştirme

Yetenek iyi karakterize nihai ürün / ara ve moleküller ile hızla moleküller ve hatta mevcut moleküller sonra en çok aranan sentezini organize etmek.

Bizim uzmanlık gibi rota izcilik, proses optimizasyonu, ürün izolasyonu, ürün saflaştırma ve büyütmek gibi işlem ile ilgili parametrelerin geliştirilmesinde yatmaktadır.

Yetenek olmayan ihlale yolları ürünlerin arzını düzenlemek ve süreç ile çalışmak, ya da yeni bir süreç geliştirmek için ayarlayabilir; süreç geliştirme basitleştirmek ve pek çok durumda zor veya pahalı sentetik yolları geliştirmek.

Belgeler destek İlaç ana dosyası hazırlanması için özel ara kendi satın alma ile müşterilerimize sağlanmaktadır.

FTE (Tam Zamanlı Eşdeğeri) hizmeti çok makul bir maliyetle her zaman mevcuttur. Tipik olarak, bir takım deneyimli Ph.D. liderliğindeki Kimyagerler müşterinin özel ihtiyaçlarına tahsis edilecektir. Haftalık raporlar ve tele-konferans, düzenli proje ilerleme iletişim için kullanılmaktadır.

Yenilikçi yaklaşım süreci geliştirme mücadele ya da sorun sorunlar müşterilerimiz başarılı olur ateş etmek.

Bir Yerinde Denetim

An on-site GMP denetimi herhangi GMP uyumsuzluk (boşluk analizi) belirlemek ve bunların nasıl ele alınacağını tavsiye eder. Bu şirket GMP uyumlu ve düzenleyici denetim hazır olduğundan emin olmak için çok iyi yoludur.

Biz ekipman, tesisler, kamu hizmetleri, süreçler ve süreç kurulumları için GMP denetimi kolaylaştırır.

Biz ilaç ara sürekli üretilir ve kesinlikle amaçlanan kullanımı için uygun ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde kontrol edildiğinden emin olmak için Site fabrika denetimleri kolaylaştırmak. Biz ilgili yasal gereklilikler (FDA) yerine getirilmesini sağlamak için kaynakları yardımcı olur.

Nanjing Bangnuo Biyoteknoloji Co, Ltd TAKIM SÜREKLİ SWIFT, tüm müşterilerimize DEĞER ODAKLI VE YETERLİ HİZMET ve bu isteğinizi sadece sözlerle özetlenebilir olabilir bir deneyim yapmak bağlılığımızı gösteriyor TESLİM OLACAK: "En iyi almak için bize test bizim".

İletişim bilgileri
Nanjing Bangnuo Biotechnology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. CPSS

Tel: 86-173-2709-3119

Faks: 86-25-5217-6286

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)